Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: problemy so zvukom v mirande  (Přečteno 3120 krát)

hazard16

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
problemy so zvukom v mirande
« kdy: 14 Ledna 2008, 23:43:46 »
zdravim, spustam mirandu cez wine, vsetko bezi v poriadku, v nastavenieach som si ponastavoval cesty k jednotlivym zvukom v mirande aby som rozoznal ci mi prisla sprava ked robim prave nieco ine, ale ked pustim napriklad Totem alebo Rhythmbox, alebo nejaku inu aplikaciu tak zvukyt mirandy sa mi ako keby vypli, inak bezia v poriadku. mam Ubuntu 7.10, vie mi niekto poradit?

Landier

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 8
Re: problemy so zvukom v mirande
« Odpověď #1 kdy: 16 Ledna 2008, 13:06:31 »
a zvuky ve wine mas zaple ? :) 

hazard16

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Re: problemy so zvukom v mirande
« Odpověď #2 kdy: 16 Ledna 2008, 15:02:03 »
a zvuky ve wine mas zaple ? :) 

jasne ono zvuky mi idu kym mam zapnutu mirandu samotnu, ale ked zapnem napriklad rhythmbox tak mi to potlaci zvuky mirandy, repsektive mi ich uplne vypne, to iste som si vsimol ked pozeram video niekde na nete tak nepocut zvuky mirandy, neviem cim to je, inak vsetko ide v poriadku len ma to trochu stve ze nepocujem ze mineikto napisal...

slamozrout

Re: problemy so zvukom v mirande
« Odpověď #3 kdy: 16 Ledna 2008, 20:29:05 »
Mozna by pomohlo zmenit ovladac,treba z alsy na oss.Ale je to jenom napad.
MSI P35 Platinum, Core 2 Duo E6850 3GHz, Patriot DDR2 2x1GB 800MHz Kit, ASUS EN8600GT 512MB DDR3, Archlinux....

hazard16

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 17
Re: problemy so zvukom v mirande
« Odpověď #4 kdy: 16 Ledna 2008, 21:09:07 »
Mozna by pomohlo zmenit ovladac,treba z alsy na oss.Ale je to jenom napad.

neviem ale zrejme to bude len spojene s tou emulaciou wine, lebo mi to robi len pri mirande, ked pustim pidgin tak tam mi zvuky neprekryvanic ani nikde inde osm sa s tym v systeme nestretol len pri mirande mi tie zvuky prekryva tak ze pocujem zvuky programu ktory prave bezi, aj to nie pri kazdom, len teda som to spozoroval pri rhythmboxe, toteme a este ked si pozeram nejake video dajme tomu na youtube

slamozrout

Re: problemy so zvukom v mirande
« Odpověď #5 kdy: 16 Ledna 2008, 21:25:56 »
Omlouvam se, myslel sem zmenit ovladac ve wine.Je tam na vyber alsa a oss a jeste nejakej jinej.Treba zkusit si pohrat s nastavenim.Jinak souhlasim,ze je to zpusobeno wine,ostatni nativni aplikace pistupuji ke zvukovemu ovldaci primo,kdezto miranda musi pres wine,kde to blbne.
MSI P35 Platinum, Core 2 Duo E6850 3GHz, Patriot DDR2 2x1GB 800MHz Kit, ASUS EN8600GT 512MB DDR3, Archlinux....

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.