Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.  (Přečteno 45730 krát)

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #225 kdy: 24 Října 2009, 12:53:21 »
Doporučuji používat tlačítko edit.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #226 kdy: 24 Října 2009, 12:53:31 »
Máte někdo zkušenosti jestli se dá v obchodě sehnat pc sestava s nainstlaovaným linuxem? Nebo sestavu bez Windowsu - ale fakticky se snížením ceny.

Jde o to, čemu říkáš obchod. V super/hyper/marketu těžko. V obchodě firmy specializované na počítače určitě. Na internetu také (přinejmenším bez OS).

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #227 kdy: 24 Října 2009, 12:59:36 »
... A že nemusíš kupovat OEM verzi windows když nechceš? tak to ti vypadne tak 80 procent sestav a noťasů. Nebo můžeš zkusit vrátit licenci, ale čeká tě pěkný boj. Tohle je velký problém a chtělo by to změnu. ;)
Máte někdo zkušenosti jestli se dá v obchodě sehnat pc sestava s nainstlaovaným linuxem? Nebo sestavu bez Windowsu - ale fakticky se snížením ceny.
http://wiki.ubuntu.cz/Kde%20koupit%20po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D%20s%20Ubuntu
Osobně mám zkušenosti s TS bohemia, kde jsem kupoval jejich fénixe s ubuntu. Nabízeli i s winxp (nebyl na skladě fénix s ubuntu), ale o cenu o více než 1000 Kč vyšší. Tak jsem si jeden den počkal :)

webhope

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 94
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #228 kdy: 24 Října 2009, 13:09:12 »
to že výrobce hardwaru dělá ovladače pro windows, mě nijak neobměkčuje. pokud bude dělat i pro linux, je to něco jiného ale to by potom byla ještě větší pitomost, platit nejen jim, ale zároveň i Billovi. jak říkám, mně by vyhovovalo i to řešení od Fujitsu, nechceš win ok, ale dej nám stovku, kdyby to tak ovšem bylo u všech.. na win vydělají víc, ale tohle by výrobce snad nezabilo..

No jo, ale proč by ten výrobce měl vlastně platit pracovníky na vývoj pro Linux? S Mrkvosoftem určitě nějak spolupracují, možná Mrkvosoft má vlastní lidi u výrobců...

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #229 kdy: 24 Října 2009, 13:57:49 »
... ale tohle je skoro, jako drzet hubu a krok...

Mozna to tak vyznelo, protoze jsem se blbe vyjadril, byl jsem totiz trochu namichnuty... Ale opravdu jsem to az takle nemyslel.
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

Ender Wiggin

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 645
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #230 kdy: 24 Října 2009, 15:07:08 »
Když se nebudete jen snažit házet špínu na obětního beránka juntase a pokusíte se pochopit myšlenky v jeho příspěvcích, není to ani na ban ani na snižování karmy. Je to naprosto normální názor, se kterým v lecčem souhlasím. A nejsem jeden z juntasových účtů, nechci se tu o tom hádat, ale zá se, že tu zavládl takový ten davový efekt, ke kterému se nehodlám připojit.
Xubuntu 12.04

aloisam

  • Host
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #231 kdy: 24 Října 2009, 16:58:50 »
Když se nebudete jen snažit házet špínu na obětního beránka juntase a pokusíte se pochopit myšlenky v jeho příspěvcích, není to ani na ban ani na snižování karmy. Je to naprosto normální názor, se kterým v lecčem souhlasím. A nejsem jeden z juntasových účtů, nechci se tu o tom hádat, ale zá se, že tu zavládl takový ten davový efekt, ke kterému se nehodlám připojit.
juntas není obětní beránek, ale když se teď chová slušně, nevidím důvod se k němu chovat jinak..

NoWin

  • Host
Re: Microsoft tvrdě útočí na Linux. V rámci kampaně za Windows 7.
« Odpověď #232 kdy: 24 Října 2009, 17:13:26 »
Ale stejně se mi zdá, že Ťunťas1 != Ťunťas... tenhle není tolik agresivní a neplácá tolik blbosti.
Dokud seká dobrotu, nechme ho, nejsme tady přece od nějakýho rejpání.
« Poslední změna: 24 Října 2009, 17:17:11 od Roman Horník »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.