Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvuk  (Přečteno 1224 krát)

Wr41th

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 130
Zvuk
« kdy: 17 Prosince 2008, 13:38:42 »
Zdravím všechny

mám takové menší problémy v ubuntu, jelikož se všechny týkaj zvuku tak to dávám do jednoho topicu

1) instaloval jsem tuxguitar, ale nejel mě zvuk, tak jsem si nainstaloval TiMidity a zvuk už jede, jenže nějak nefunguje mixování hudby, když mám spuštěný tento program. Si zebere zvuk pro sebe a už žádným jiným programem nemůžu přehrávat zvuky.

2) nainstaloval jsem si creox, spustím JACK control, u creoxu dám run a nic se neděje.... jo a pokud mám spuštěný JACK control, tak nejde přehrávat nic jinýho, nevím jestli je to normalní... každopádně nevíte někdo jak to přimět, aby to fungovalo?

zkoušel jsem hledat odpovědi na googlu, ale nic :( za každou radu budu moc vděčný. Na linux jsem si zvykl a už bych se k woknám nikdy nevrátil, takže by bylo fajn, kdyby se tohle dalo nějak spravit

předem díky
« Poslední změna: 17 Prosince 2008, 18:28:09 od Wr41th »
HP pavilion dv6580 - AMD Turion64 X2 2x1,8GHz, 2x1GB RAM 667MHz, Nvidia 8400M GS 128MB - Ubuntu 10.10

Have you tried turning it off and on again?

Degralor

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 6
Re: Zvuk
« Odpověď #1 kdy: 17 Dubna 2009, 14:15:44 »
Taktéž zdravím! Hele, s JACKem jsem měl problém taky, prostě mi Creox nefungoval,l tak jsem se vztekl a stáhl jsem si Extreme Effect, funguje mi v pohodě, je k němu asi ale potřeba doinstalovat balík tk (sudo apt-get install tk). Tady je link na ExEf: http://exef.xko.cz/ . Je tam k němu i kompletní návod.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.