Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Steam CS 1.6 a zvuk  (Přečteno 1973 krát)

ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Steam CS 1.6 a zvuk
« kdy: 08 Března 2010, 00:24:29 »
Zdravím,

   mám wine 1.1.26, na této verzi jsem provedl instalaci Steamu a CS 1.6 a vše v pohodě fps 99, odezvy 10 - 20.
Je tomu tak zhruba měsíc co začal blbnout zvuk v CS 1.6, trhá se. Zkoušel jsem v nastavení wine dát na kartě zvuk emulace, v tomto nastavení se sice hra rozjede ale při spojení se serverem se těsně před koncem blokne.
Přepnutí na oss také nepomáhá, tam nejde zvuk vůbec.

Při testech zvuku v dxdiag je je vše OK. Zkoušel jsem i jiné verze wine, novou instalaci Steamu, bohužel to samé.


Ostatní hry CoD 2 - 4, Icewind Dale II jdou bez problémů.

Zkouším, hledám a hledám po netu, ale až tak jsem k tomuto problému nic nenašel.
Ale na http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=1554, je popis jak plnohodnotně zprovoznit HTML rendering.



ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2010, 21:03:14 »
Takže, jak tak vidím mám tento problém jenom já, prostě pokud se něco po....e, tak totálně.
Naistaloval jsem Mint-Helena (kde je wine 1.0.1), potom Debiana  a vyzkoušel jsem Steam CS 1.6 a NonSteam 1.6, všechno ostatní šlape, ale CS ne  :(.
Tak nevím co to znamená, komponenty stejné asi tři roky.

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400@2.13GHz
Grafika: GeForce 7900 GS
Deska: Cuba (MSI MS-7301) http://support.packardbell.com/uk/item/index.php?i=spec_cuba&ppn=PB80100201

Jako závislák budu mít těžké období  :D

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6046
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #2 kdy: 09 Března 2010, 08:04:57 »
Co se změnilo během toho měsíce? Od toho bych se odrážel. Non steam hraju furt. Jakej máš nick?  ::)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem.
Dlouhé výpisy prosím dávat při psaní příspěvku do bloku funkcí Vložit kód.
Děkujeme.

ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #3 kdy: 09 Března 2010, 09:19:12 »
Přechod z Kubuntu 8.10 na 9.10.
Mám takovej pocit že to bude týkat ovladačů okolo zvuku všeobecně.
Když jsem na tu moji sestavu před třemi lety instaloval linux, tak to začlo u Mandrivy, Suse a nejlépe tenkrát dopadlo Kubuntu. Nevím už jaká verze, ale bylo tam Kde 3.5 a pak se začalo přecházet na 4.
Chci tím říct, že ta paralela HW a SW se nějak divně otáčí v můj neprospěch. Možná se vám to bude zdát divné, blbé či jinak myšleno, ale je to čím dál horší.
JInak mám nick OI__

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6046
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #4 kdy: 09 Března 2010, 11:13:02 »
Je fakt, že já to kůli výkonu smažím v U8.10(kůli Atině) a tam mi jede i mikrofon ve hře(i když nadruhou stranu poslouchat někdy ty pubertální skřeky je síla).
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem.
Dlouhé výpisy prosím dávat při psaní příspěvku do bloku funkcí Vložit kód.
Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.