Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Vypálování DVD filmů  (Přečteno 4947 krát)

Rover623

Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #25 kdy: 16 Listopadu 2011, 10:23:23 »
Problém s DVD-RW ani tak není v tom, že by to dnes většina přehrávačů nebrala, ale stačí mírně postarší laser a pak dochází k chybám, že se disk v přehrávači detekuje špatně. Starý Sencor mi na všechna DVD-RW zatvrzele tvrdil, že jsou to Audio-CD. Důvodem byl načatý laser který přehrávači sice umožňoval zjistit, že je uvnitř médium, ale už se mu nedařilo zjistit jaké

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2472
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #26 kdy: 16 Listopadu 2011, 10:32:56 »
Někdo chce maximální spolehlivost, někdo chce ušetřit za DVD-R, jiný se chce zbavit starejch DVD-RW, někdo to chce vypálit za 10 min a nehrát si s tím, jinej rád experimentuje a překonává překážky, které si sám tvoří...
Každej je jinej...
Tady se asi nedomluvíme...
 ;)
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1079
    • Lords Of Tech
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #27 kdy: 16 Listopadu 2011, 11:51:31 »
Někdo chce maximální spolehlivost, někdo chce ušetřit za DVD-R, jiný se chce zbavit starejch DVD-RW, někdo to chce vypálit za 10 min a nehrát si s tím, jinej rád experimentuje a překonává překážky, které si sám tvoří...
Každej je jinej...
Tady se asi nedomluvíme...
 ;)

Kto chce maximálnu kompatibilitu, iste nepôjde do DVD prehrávačov :D Je to jedna banda na ktorú mám ťažké srdce. To, že s RW som nikdy nemal problém som povedal s nadsádzkou, myslel som tým, že som s nimi nikdy nemal problém pri prehrávačoch, ktoré prehrali i iné disky. Samozrejme, keď je načatý laser, tak potom sú problémy nech už sa jedná o DVD-RW, DVD-R, DVD+R,... Nedá sa viniť médium za pošahanú mašinu.

Ad. Rover: Robilo to iba s DVD-RW, alebo aj s inými diskami?
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2472
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #28 kdy: 16 Listopadu 2011, 11:54:52 »
Starej DVD přehrávač (vyrobenej dávno předtím, než existovaly DVD-R i natož DVD-RW) je nepřehraje, nezná... Podobně jako třicet let starej CD přehrávač nepřehraje CD-R.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

Rover623

Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #29 kdy: 16 Listopadu 2011, 19:02:52 »
Nejdřív jenom na RW, RW mají kvůli přepisovatelnosti trochu horší odrazovou schopnost, takže se to nejdřív projevuje na nich

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #30 kdy: 16 Listopadu 2011, 20:49:40 »
To s těmi +R/-R médii je podle mě naprostá fáma. Já pálím na oba typy, jak který přijde pod ruku rychlostí 12-16x, ale většinou tam nechám MAX a nestarám se. Jo a pochybuju, žes někdy mohl vypálit na 4,7 GB DVD data o velikosti 4,6 GB, to by to DVD muselo mít kapacitu necelých 5GB... Tahleta závada bude v něčem jiném, každopádně doufám že pořád nediskutujeme o tom, jak je možné, že ti přehrávač nechce číst nějaké letité RW, ale vyzkoušels víc médií ;)
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #31 kdy: 16 Listopadu 2011, 20:51:19 »
Mimochodem, pokud má být složka AUDIO_TS prázdná, tak tam být nemusí. Ta je tam kvůli DVD Audio...
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

compaq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2472
  • Díky všem za rady a tipy.
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #32 kdy: 18 Listopadu 2011, 09:17:46 »
Mimochodem, pokud má být složka AUDIO_TS prázdná, tak tam být nemusí. Ta je tam kvůli DVD Audio...

Viděl jsem přehrávač DVD, kterej to nepřehrál, když tam nebyly obě tyto složky.

Taky mi to přijde jako blbost, ale stejně tak, jako všichni výrobci DVD na světě, i já tam vždy dávám i prázdnou složku AUDIO_TS.
Pokud vám vaše holka či manželka funguje jak má, neměňte jí za mladší, zaděláte si na problém. Stejně to dělejte i s Ubuntu.

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re:Vypálování DVD filmů
« Odpověď #33 kdy: 18 Listopadu 2011, 22:10:36 »
Já ji tam schválně nedávám, žádný problém jsem zatím nezaregistroval. Pokud to byl přehrávač někdy hluboko před érou divXovách přehrávačů, tak je to možné, třeba ěnjaká forma ochrany. Starší stolní CD přehrávače taky nepřehrají hudbu vypálenou na CD-RW, protože takové médium nebylo.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.