Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)  (Přečteno 5382 krát)

El_Diabl0

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 157
    • gfx
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #25 kdy: 28 Dubna 2009, 00:06:54 »
A proc nepalite image na media za 10 kč ?
HP 6735s - 9.04 64bit (eyecandy) / XP Profi (performance)
&
AMD 6000+, ATI 4850, 4GB ram, 22 LCD, 1 TB space ... Windows XP Profi

nezik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 723
    • Chalupa Himmelreich
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #26 kdy: 28 Dubna 2009, 12:11:31 »
Spíš na horší...

Proč myslíš?
Bude víc práce na fóru?  ;)
Ubuntu 16.04
Kdesu není první slovo Hanáckeho opilce po probuzení, ale příkaz systému.
Ubuntu - nejlepší pařba od Diabla II. ;D

Enigma

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 137
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #27 kdy: 28 Dubna 2009, 16:27:28 »
A proc nepalite image na media za 10 kč ?
Já to spíš pálím na RWčko, pokud je verze distribuce již zastaralá, vymažu RWčko a vypálím tam novou.

col_boggy

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #28 kdy: 28 Dubna 2009, 16:28:50 »
Tak to vidíš, já to všechno dávám na flashky :)

mandrivacek

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #29 kdy: 28 Dubna 2009, 16:49:50 »
A proc nepalite image na media za 10 kč ?
Já to spíš pálím na RWčko, pokud je verze distribuce již zastaralá, vymažu RWčko a vypálím tam novou.

Delam to tez na cd-rw.,jak mandrivu tak  ubuntu .Ojedinele na tu fashku,ale to mi moc nesedi.  ;)
« Poslední změna: 28 Dubna 2009, 16:53:17 od ubuntak-mandrivak »

picard

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 563
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #30 kdy: 28 Dubna 2009, 16:54:23 »
A proc nepalite image na media za 10 kč ?
Já to spíš pálím na RWčko, pokud je verze distribuce již zastaralá, vymažu RWčko a vypálím tam novou.

Delam to tez na cd-rw.,jak mandrivu tak  ubuntu .Ojedinele na tu fashku,ale to mi moc nesedi.  ;)

To já ty různé verze Ubuntu vypaluji na CD resp. DVD, abych je měl na památku nebo by se mohly hodit a nejen mě  :)

Janik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 450
  • skill: Jů, schválně, co to udělá....
    • Jan Tománek na iDnes.cz
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #31 kdy: 28 Dubna 2009, 18:12:28 »
RW je skvělá technologie :D taky využívám A třeba DVD-RW se vyplatí - cenově - lépe než flashka, krom toho není možný u CD ztratit krytku portu :D
Díky za Linux. EDIT: díky za GNU/Linux, fóra a zkušenější linuxáky.

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #32 kdy: 28 Dubna 2009, 18:14:12 »
Ja si u kazdeho vydani noveho Ubuntu, necham poslat 5 CD a ty pak davam tem, kteri su mne nechaji nainstalovat Ubuntu. Ode mne dostanou PC s nainstalenym a vyladenym systemem + origos CD. Myslim, ze to i dobre vypada... To se vsak stalo jen asi 2 nebo 3x, pac vetsinou lidem instaluju Mint, nebo Progex - pac ti lidi se nemaji zajem o linuxu cokoli ucit a chteji, aby jim to jednoduse vsechno slo naklikat. No a ja je vcelku i chapu... 
Takze vsechny orig. CD Ubuntu jednoduse rozdam tem, kteri o to projevi zajem - s odkazem na prislusne stranky, forum i  Wiky v dane zemi.
« Poslední změna: 28 Dubna 2009, 18:21:34 od hase »
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

JohnyN

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #33 kdy: 28 Dubna 2009, 18:34:43 »
Ja si u kazdeho vydani noveho Ubuntu, necham poslat 5 CD a ty pak davam tem, kteri su mne nechaji nainstalovat Ubuntu. Ode mne dostanou PC s nainstalenym a vyladenym systemem + origos CD. Myslim, ze to i dobre vypada... To se vsak stalo jen asi 2 nebo 3x, pac vetsinou lidem instaluju Mint, nebo Progex - pac ti lidi se nemaji zajem o linuxu cokoli ucit a chteji, aby jim to jednoduse vsechno slo naklikat. No a ja je vcelku i chapu... 
Takze vsechny orig. CD Ubuntu jednoduse rozdam tem, kteri o to projevi zajem - s odkazem na prislusne stranky, forum i  Wiky v dane zemi.

CD zo Shipitu alebo z Canonical shopu?

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #34 kdy: 28 Dubna 2009, 18:54:17 »
Shipit
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

Janik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 450
  • skill: Jů, schválně, co to udělá....
    • Jan Tománek na iDnes.cz
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #35 kdy: 28 Dubna 2009, 18:55:12 »
Ja si u kazdeho vydani noveho Ubuntu, necham poslat 5 CD a ty pak davam tem, kteri su mne nechaji nainstalovat Ubuntu. Ode mne dostanou PC s nainstalenym a vyladenym systemem + origos CD. Myslim, ze to i dobre vypada... To se vsak stalo jen asi 2 nebo 3x, pac vetsinou lidem instaluju Mint, nebo Progex - pac ti lidi se nemaji zajem o linuxu cokoli ucit a chteji, aby jim to jednoduse vsechno slo naklikat. No a ja je vcelku i chapu... 
Takze vsechny orig. CD Ubuntu jednoduse rozdam tem, kteri o to projevi zajem - s odkazem na prislusne stranky, forum i  Wiky v dane zemi.

CD zo Shipitu alebo z Canonical shopu?

Myslím, že i kdyby to byl Shipit, není na tom nic špatného, když to nesyslí doma a rozšiřuje slávu Ubuntu :D
Díky za Linux. EDIT: díky za GNU/Linux, fóra a zkušenější linuxáky.

JohnyN

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #36 kdy: 28 Dubna 2009, 19:37:00 »
Ja si u kazdeho vydani noveho Ubuntu, necham poslat 5 CD a ty pak davam tem, kteri su mne nechaji nainstalovat Ubuntu. Ode mne dostanou PC s nainstalenym a vyladenym systemem + origos CD. Myslim, ze to i dobre vypada... To se vsak stalo jen asi 2 nebo 3x, pac vetsinou lidem instaluju Mint, nebo Progex - pac ti lidi se nemaji zajem o linuxu cokoli ucit a chteji, aby jim to jednoduse vsechno slo naklikat. No a ja je vcelku i chapu... 
Takze vsechny orig. CD Ubuntu jednoduse rozdam tem, kteri o to projevi zajem - s odkazem na prislusne stranky, forum i  Wiky v dane zemi.

CD zo Shipitu alebo z Canonical shopu?

Myslím, že i kdyby to byl Shipit, není na tom nic špatného, když to nesyslí doma a rozšiřuje slávu Ubuntu :D

Zaujímalo ma to iba preto, že cez shipit sa tuším dá maximálne 1CD v 1 zásielke.

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #37 kdy: 28 Dubna 2009, 20:06:40 »
mozes si nechat poslat aj viac, ale musis uviest padny dovod...Ja im pisem to, co som uz napisal vyssie a v pohode. Myslim, ze naozaj pomaham rozsirovat Linux a tiez mi pripada ucinnejsie, ked zaujemca dostane CD od uz dlho spokojneho uzivatela systemu i s prislusnym poucenim a ponukou priamej  rady i pomoci; ako ked si CD zoberie na nejakej vystave ako rekvizitu, alebo ho ziska ako prilohu casopisu o informatike....
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

JohnyN

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #38 kdy: 29 Dubna 2009, 16:03:27 »
mozes si nechat poslat aj viac, ale musis uviest padny dovod...Ja im pisem to, co som uz napisal vyssie a v pohode. Myslim, ze naozaj pomaham rozsirovat Linux a tiez mi pripada ucinnejsie, ked zaujemca dostane CD od uz dlho spokojneho uzivatela systemu i s prislusnym poucenim a ponukou priamej  rady i pomoci; ako ked si CD zoberie na nejakej vystave ako rekvizitu, alebo ho ziska ako prilohu casopisu o informatike....

Súhlasím  ;)

mandrivacek

  • Host
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #39 kdy: 30 Dubna 2009, 13:20:04 »
Panove mate muj obdiv,vetsinou jen se zminim o jine artenatlive nez windows. pak jsem oznacovam za ajtaka atd  ;D Tedy budu muset projit nejake prispevky jak na to. ;)

Janik

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 450
  • skill: Jů, schválně, co to udělá....
    • Jan Tománek na iDnes.cz
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #40 kdy: 30 Dubna 2009, 17:57:57 »
no to já se dneska také letmo zmínil o Ubuntu a bylo mi řečeno, že jsem totální geek :D
Díky za Linux. EDIT: díky za GNU/Linux, fóra a zkušenější linuxáky.

hase

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2934
    • www.palenka.org
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #41 kdy: 30 Dubna 2009, 19:30:29 »
Ono to chce ten Linux pouzivat par rokov, aby ta ludia zacali brat vazne. Vsetci uz od zakladu neveria niecomu, co je zadarmo - to je asi ten hlavny problem! Proste nikoho nepresvedcis, ze vec zadarmo je lepsia ako to, co si musis kupit. Tak uz je postavena cela tato "moderna" doba, ktora z ludi urobila uplne ovce bez schopnosti vlastneho usudku...
Za mnou uz ludia chodia - ze chcu na PC ten Linux, pretoze zase tie zaSrane viry...atd. Vidia ze to uz dlho pouzivam, ze som spokojny, ze vsetko otvorim, ze to ide rychlo....tak ich to same prinuti zauvazovat.
AMD 64.bit  6-core mb: M4A89PRO/USB3 , Nvidia GT 520

mallox

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 324
    • CITÁTNÍK.CZeského internetu, necitujeme slavné, citujeme život!
Re: Linux pry koupi Microsoft: neco na zasmani: -)
« Odpověď #42 kdy: 06 Května 2009, 22:59:34 »
vic podobnych hlodu do studia, aspon budu mit cim plnit svuj citatnik, jeden z novejsich projektu :))
CITÁTNÍK.CZeského internetu, necitujeme slavné, citujeme život!
*unix je jako cizi jazyk, musite znat slovicka abyste mu rozumeli :D
linux v grafice je boj 0001.1000.0010.1000.0000.0110.1000

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.