Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Po spadnuti FF nejde managmant oken na spodni liste [vyřešeno]  (Přečteno 701 krát)

Dub

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
Zdravim,

na seznamu jsem se dival zrovna na video novinky, kdy do kolony nizozemské královny Beatrix chtěl narazit řidič. V tom se mi to po chvilce "kouslo", coz me znechutilo a oblibenym krizkem jsem ukoncil Firefox. Jenze od te chvile se mi nezobrazuji na spodni liste otevrena, neaktivni a minimalizovana okna, vubec nevim, proc. Zda se mi, ze u nastroje "zobrazit pracovni plochu", ktery byva defaultne dole vlevo, kde byva u widli "start" byvala kdysi takova "lajna" tvorena tremi plnymi kolecky, neco podobneho jako u ukoncneni oznamovaci oblasti, ktera tam ovsem ted jiz neni. (omlouvam se za terminy, ale v danem rozcileni nemuzu premyslet).

1) ihned jsem zkousel restart Xek - bez vysledku
2 potom reboot ( bylo mi vice mene jasne, ze to nepomuze, kdyz nepomohl restart Xek, ale zkusit jsem to musel aspon pro dobry pocit :-) )
3) me uz neco nenapada - vas ano?

Moc dekuji za odpovedi
« Poslední změna: 02 Května 2009, 20:15:41 od kiklhorn »
MSI K8N Nforce4 Platinum, AMD Athlon 64 3500+ (Venice), 1GB DDR 400MHz (2x 512 Dual channel), GeForce 6800Ultra 256MB DDR3, WD 250GB SATA2

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Po spadnuti FF nejde managmant oken na spodni liste
« Odpověď #1 kdy: 30 Dubna 2009, 23:43:44 »
Moc se mi líbil Tvůj popis situace, tak to má vypadat ... : )

A jinak k řešení: pomohlo by Ti obnovení seznamu oken?
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Dub

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
Re: Po spadnuti FF nejde managmant oken na spodni liste
« Odpověď #2 kdy: 01 Května 2009, 07:39:57 »
Ano, pomohlo to, moc diky, nic podobneho jsem tady na foru nenasel, mozna proto, ze jsem nevedel, ze ma zrobrazovani aktivnich, neaktivnich a minimalizovanych oken na starost program "Seznam oken", proto jsem nic nemohl najit, kazdopadne toto vlakno bych videl jako vyresene, priste se pokusim vice hledat a premyslet, moc diky, ahoj :-)
MSI K8N Nforce4 Platinum, AMD Athlon 64 3500+ (Venice), 1GB DDR 400MHz (2x 512 Dual channel), GeForce 6800Ultra 256MB DDR3, WD 250GB SATA2

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.