Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Omylem odinstalováno - Monitor systému (Gnome)  (Přečteno 701 krát)

NiiKUss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Omylem odinstalováno - Monitor systému (Gnome)
« kdy: 07 Června 2009, 00:17:04 »
Snad mi někdo z ubunťáků pomůže..
Ale hned k věci.
Při čištění mého Ubuntu 8.10 Interpid sem si omylem smazal "(Gnome) - Monitor Systému" a teď namísto toho mám "(KDE) - Monitor Systému" ale mám radši když mi vše jede přes Gnome..
Bohužel už si ani nepomatuji kde sem si to dokázal smazat..  :-\
Jediné co mě potom napadlo bylo to jestli mám balíček "gnome-system-monitor" ten tma ovšem opravdu je..
Nevíte čím by to mohlo ještě být? ???

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: Omylem odinstalováno - Monitor systému (Gnome)
« Odpověď #1 kdy: 07 Června 2009, 01:13:24 »
ked spustis gnome-system-monitor cez terminal tak ti ide?
ak myslis zmazanie z ponuky aplikacie tak klikni pravym na menu aplikacia vyber 'upravit ponuky' pozri sa ci ho mas niekde v systemovych nastrojoch alebo v prislusenstva - ak tam je tak ho staci odskrtnut aby sa zobrazoval, ak ho tam vobec nemas tak jednoducho na prislusnom mieste [napr. v menu systemove nastroje] klikni na pridat novu polozku, napis si tam nazov - 'Monitor Systemu' , prikaz 'gnome-system-monitor' a po kliknuti na tu ikonu v lavom hornom rohu mozes zmenit aj ikonu
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

NiiKUss

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: Omylem odinstalováno - Monitor systému (Gnome)
« Odpověď #2 kdy: 07 Června 2009, 12:07:50 »
To je divné příkazem gnome-system-monitor. To funguje a na ctrl+alt+delete mám nastaveno aby se zapsalo do konzoly "gnome-system-monitor" a to se mi nespustí nic.Když kliknu v "Aplikace/systemove nastroje/...."  se mi spustí ve Kde. No ještě to skusím nastavit jak si řikal ale teď už to (snad) zvládnu když je vše (snad) na svém místě.
----------------------------------------------------------
Už sem přišel na to čím to bylo způsobeno...
Místo toho Gnome-system-monitor tam byl nastaven primárně nějaký kde system-monitor bohužel sem se ani nekoukal na název a přepsal sem to tak nemůžu napsat co to bylo zač..
« Poslední změna: 07 Června 2009, 12:29:16 od NiiKUss »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.