Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Linux Mint Debian Edition  (Přečteno 5377 krát)

jenda93

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 653
  • software engineer
Re: Linux Mint Debian Edition
« Odpověď #25 kdy: 14 Listopadu 2010, 02:36:41 »
Dík za potvrzení mých zkušeností. Zjednodušeně řečeno, jsou znatelné rozdíly mezi stejnou verzí OO v různých distribucích (distribuční úpravy OO, prostředí). Pokud chci něco srovnávat, nainstaluji nejdříve všude "vanilkovou" verzi Go-OO, nastavím prkotiny (formát stránky, písmo, apod.).

Hlavním úkolem vývojářů je chválit nový software

Jan Skořepa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
    • JaSovy stránky
Re: Linux Mint Debian Edition
« Odpověď #26 kdy: 14 Listopadu 2010, 17:24:46 »
A jakou verzi tedy mám v tom LMDE nainstalovat, aby se to zobrazovalo stejně jako v ostatních linuxech i ve windows? Díky.
MB ASUS P5KPL/EPU - CPU Pentium(R) Dual-Core E5300 2600 MHz - RAM 4 GB DDR2 - GK GIGABYTE GeForce 8400 GS - OS Debian Stable (64bit)

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re: Linux Mint Debian Edition
« Odpověď #27 kdy: 14 Listopadu 2010, 19:25:22 »
Podívej se jestli máš na LDME nainstalované stejné fonty (mscorefonts?) jako v Ubuntu.

Jan Skořepa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1253
    • JaSovy stránky
Re: Linux Mint Debian Edition
« Odpověď #28 kdy: 14 Listopadu 2010, 23:15:20 »
Mockrát děkuju za tip, bylo to těmi fonty, pomohlo to! Nainstaloval jsem si chybějící balík msttcorefonts a zjistil, že na vině špatnému zobrazování je chybějící font ttf-liberation. Po jeho instalaci už se to zobrazuje tak, jak má. Přitom jsem myslel, že když vidím v souboru napsaný font Arial, tak se tam i zobrazuje, ale asi se to interpretuje jinak. Takže ještě jednou moc díky!
MB ASUS P5KPL/EPU - CPU Pentium(R) Dual-Core E5300 2600 MHz - RAM 4 GB DDR2 - GK GIGABYTE GeForce 8400 GS - OS Debian Stable (64bit)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.