Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvláštní zvuky z reproduktorů ntb  (Přečteno 854 krát)

ljp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Zvláštní zvuky z reproduktorů ntb
« kdy: 03 Června 2010, 09:49:28 »
Zdravím, hledal jsem pečlivě, ale nenarazil jsem na podobný problém, ptám se tedy: mám ntb Toshiba Satellite Pro. Donedávna jsem měl Ubuntu 9.10, nějakým řízením osudu se systém poškodil a já jsem musel přeinstalovat, použil jsem verzi 10.04 Objevil se problém se zvukem. Když zasunu konektor pro sluchátka nebo reproduktory, vychází z repráčků na ntb divný vrčivý zvuk, který zdá se, kopíruje aktivitu disku. Pokud poslouchám přes repro ntb, žádné pazvuky nevyluzuje. Po reinstalaci zpět na 9.10 tato chyba přetrvala, ačkoliv předtím jsem měl stejný systém, aktualizovaný, ale tohle nedělal. Zkoušel jsem stáhnout mikrofon, což by prý mohlo působit podobnou chybu, ale nepomohlo to. Nevíte, co s tím mohu udělat?
ljp

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6531
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: Zvláštní zvuky z reproduktorů ntb
« Odpověď #1 kdy: 03 Června 2010, 10:04:02 »
Skus v terminale
Kód: [Vybrat]
alsamixera tam skus skusobne stiahnut viac vstupov.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 24.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

ljp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Zvláštní zvuky z reproduktorů ntb
« Odpověď #2 kdy: 03 Června 2010, 10:47:37 »
To už jsem zkoušel v různých podobách :) Bohužel, nepomáhá to. Divné vrčení je slyšet z repráčků ntb, i když stáhnu úplně všechny kanály.   >:(
edit: také jsem zjistil, že podobný efekt jako konektor sluchátek/repráčků má i jeden USB port. Achich, asi už si neužiju čistého poselchu
« Poslední změna: 08 Června 2010, 19:52:37 od ljp »

ljp

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Zvláštní zvuky z reproduktorů ntb
« Odpověď #3 kdy: 29 Června 2010, 23:32:06 »
Že by nikdo nevěděl jak na to? Tak to asi budu moc smutný ...  :'(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.