Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: trochu off-topic angličtina  (Přečteno 2804 krát)

Aldik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 33
trochu off-topic angličtina
« kdy: 27 Srpna 2007, 10:23:16 »
Ahoj, předem se omlouvám za tento k Ubuntu nepříliš vztahující se téma, ale marně hledám nějaký server, kde by si lidé, kteří se chtějí naučit mluvit anglicky, mohli mezi sebou nezávazně pokecat přes net. Serverů, kde se vyučuje gramatika apod. je docela dost, ale přece jenom to mluvení mi chybí. Nemusí to být jen free, ale třeba i za nějaký poplatek apod. něco jako například jazyková škola po internetu. Díky moc za nějaké typy, popř. Vaše osobní zkušenosti s tím. (Pokud víte i nějaký dobrý server na výuku gramatiky, díky i za něj - učit se mám stále dost i v této oblasti)
« Poslední změna: 19 Října 2007, 14:18:54 od Anna Taliánová »

Vico.B

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 263
trochu off-topic angličtina
« Odpověď #1 kdy: 27 Srpna 2007, 10:37:48 »
no já nevím, mě ale vždycky stačilo ICQ (a teď JABBER) a pár anglicky mluvících kamarádů...
Ještě nejsem tak starý abych si nechal vykat...

Toshiba Satellite M100-165, T2300, 2x2048, ATI X1400 powered by Ubuntu 8.04 Hardy Heron

Aldik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 33
trochu off-topic angličtina
« Odpověď #2 kdy: 27 Srpna 2007, 11:52:55 »
Díky za radu, s tím Skype to zkusím, ale teď se asi zeptám hloupě, ale jak najít
po icq (používám, ale opravdu velmi málo, jabber vůbec ne) anglicky hovořící
kamarády? Dá se najít nějaká skupina podle témat, zaměření (u mne programování, modelářství)? Díky

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
trochu off-topic angličtina
« Odpověď #3 kdy: 27 Srpna 2007, 12:06:05 »
stránky ICQ -> "people search" ;)
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

Jakub Lucký

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3433
    • Jakub Lucký
trochu off-topic angličtina
« Odpověď #4 kdy: 27 Srpna 2007, 15:41:49 »
Být skaut a vyrazit na mezinárodní akce... ;)
To docela funguje...

Nebo spousta kurzů angličtiny zařizuje korespondenční kontakt s někým např z Anglie...
tak to by teoreticky taky šlo zařídit
FAQ-Často kladené otázky   Návody(wiki)     
Jakub@Life:~$ Ubuntu změnilo váš život, přejete si změny uložit?(Y/N)?
Děkujeme, že nekrmíte trolly Blogísek  :wq

TomAker

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 83
trochu off-topic angličtina
« Odpověď #5 kdy: 02 Září 2007, 11:27:16 »
A hele, právě se zabývám stejným problémem :) Jednak hledám nějaký přijatelný jazykový kurz a jednak jsem přemýšlel, že bych si zkusil najít anglicky píšícího kamaráda nebo lépe kamarádku :) přes internet.

Trošku mě mrzí, že komerční jazykový kurzy pro veřejnost používají celoanglické učebnice typu Headway a další. S těmito učebnicemi mám opravdu velké negativní zkušenosti :(
Kriegovo základní pravidlo:
Práce na počítači se podobá předem prohrané válce.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.