Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nefunguje Wi-Fi  (Přečteno 849 krát)

Viola

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 5
nefunguje Wi-Fi
« kdy: 21 Prosince 2008, 10:52:09 »
Dobrý den, mám takový problém s wifi v ubuntu 8.04, používám domácí wifi v osobním režimu WPA. dříve jsem s ní neměla žádné problémy, ale asi v důsledku nějaké aktualizace se teď děje tohle: na cestovní mód to nefunguje nikdy, přes ruční nastavení občas. zkusila jsem si to nabootovat přes to nejstarší ze tří jader, jak šla v aktualizacích za sebou, ale žádná změna. chová se to úplně náhodně, někdy se to přes ruční nastavení připojí a někdy ne. taky se někdy stane, že se to připojí a během doby připojení to náhle přestane jít. ve wifi by nemělo nic být špatně...
když jsem chvíli připojená a podívám se na nastavení, tak je tam napsané nějaké dlouhé heslo ze spousty znaků, které vůbec neodpovídá mému heslu.
děkuju za pomoc a omlouvám se, jsem málo odborná a moc tomu nerozumím...

lspci
 Ethernet controller: Intel Corporation 82562ET/EZ/GT/GZ - PRO/100 VE (LOM) Ethernet Controller Mobile (rev 01)
10:00.0 Network controller: Broadcom Corporation BCM4311 802.11b/g WLAN (rev 01)

« Poslední změna: 21 Prosince 2008, 11:08:20 od Viola »

hoffmann

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 396
  • Linux user number: 480304
nefunguje Wi-Fi
« Odpověď #1 kdy: 21 Prosince 2008, 13:08:16 »
Dobrý den, mám takový problém s wifi v ubuntu 8.04, používám domácí wifi v osobním režimu WPA. dříve jsem s ní neměla žádné problémy, ale asi v důsledku nějaké aktualizace se teď děje tohle: na cestovní mód to nefunguje nikdy, přes ruční nastavení občas. zkusila jsem si to nabootovat přes to nejstarší ze tří jader, jak šla v aktualizacích za sebou, ale žádná změna. chová se to úplně náhodně, někdy se to přes ruční nastavení připojí a někdy ne. taky se někdy stane, že se to připojí a během doby připojení to náhle přestane jít. ve wifi by nemělo nic být špatně...
když jsem chvíli připojená a podívám se na nastavení, tak je tam napsané nějaké dlouhé heslo ze spousty znaků, které vůbec neodpovídá mému heslu.
děkuju za pomoc a omlouvám se, jsem málo odborná a moc tomu nerozumím...

lspci
 Ethernet controller: Intel Corporation 82562ET/EZ/GT/GZ - PRO/100 VE (LOM) Ethernet Controller Mobile (rev 01)
10:00.0 Network controller: Broadcom Corporation BCM4311 802.11b/g WLAN (rev 01)



Zaloz si nove tema.
Debian Jessie | Kernel 3.16.0-4-amd64 | XFCE 4.10,
- notebook HP630 Intel Pentium Dual Core B960 2,2 GHz | 6 GB DDR3 1333 MHz | Intel HD Graphics | HDD Toshiba 320 GB 5400 RPM S-ATA | DVD+/-RW SuperMulti DL s LightScribe 
- is dead notebook Asus A9RP Celeron M440 1,86 GHz | grafika ATI Radeon Xpress 200m | HD 60 GB | pamet DDR II 1024 MB | DVDRAM GSA-T40N HL-DT-ST | Wi-Fi ASUS

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.