Ostatní > Tipy a triky pro Linux

apt-get? Zapomeňte!... aneb How to Gentooize Debian-like Systems for n00bs

<< < (3/25) > >>

NoWin:

--- Citace: Yontalcar  10 Listopadu 2009, 19:06:19 ---ono už to použitelným způsobem funguje? skvělé!
(na Portage to beztak zatím nemá 8) začínám znovu uvažovat o Gentoo...)


--- Citace: man 1 apt-build ---BUGS
       Many.
--- Konce citace ---
:( :-\

ad architektura CPU:
já tam k8-sse3 měl
jinak viz http://gcc.gnu.org/onlinedocs/gcc-4.4.2/gcc/i386-and-x86_002d64-Options.html#i386-and-x86_002d64-Options

--- Konce citace ---
No zatím se mi nic neposralo (musím zaklepat) :)
Na Portage to nemá, pravda, ale i tak je to výbornej nástroj ;)

arrange:
To je tvůj překlad manuálové stránky apt-buildu  ???  ;D

Ta tvoje namyšlenost mě pomalu začíná bavit :) Jen tak dál! Více RHáček na fórum! K+!

NoWin:

--- Citace: arrange  10 Listopadu 2009, 20:00:27 ---To je tvůj překlad manuálové stránky apt-buildu  ???  ;D
--- Konce citace ---
Ne, jen jsem se snažil vysvětlit pár důležitých funkcí, aby to průměrně inteligentní lidi pochopili i bez znalosti angličtiny a mohli to používat.
--- Citace: arrange  10 Listopadu 2009, 20:00:27 ---Ta tvoje namyšlenost mě pomalu začíná bavit :) Jen tak dál!
--- Konce citace ---
Já že jsem namyšlenej?! Možná jsem sadistická, sarkastická, egoistická, metalistická kurva, ale namyšlenej nejsem! Můžu já snad za to, že jsem mladej, krásnej, fousy mi rostou směrem na sever, mám ideální poměr vejška/váha (181cm/108kg), že jsem dyslektik, dysgrafik a génius? Ne, tak se do mně nenavážej! Dokonalej jsem od přírody, fakt za to nemůžu!  :-\
--- Citace: arrange  10 Listopadu 2009, 20:00:27 ---Více RHáček na fórum! K+!
--- Konce citace ---
To jako Hulána? :P

 ;D ;D ;D


Díky :)

Robert1106:
hmm ako vam to funguje? skusal som hugin, blender a nejde to skompilovat.

NoWin:

--- Citace: Robert1106  10 Listopadu 2009, 20:56:12 ---hmm ako vam to funguje? skusal som hugin, blender a nejde to skompilovat.

--- Konce citace ---
Hugina mám zkompilovanýho klasickým způsobem [návod], Blender nepoužívám. Úspěšně jsem to vyzkoušel na:
Totem
Nautilus
GNOME Panel
GIMP
APT, Aptitude, Synaptic
částečně GNOME
BIND9
DebConf
GPartEd
Apache2
Me TV
ALSA
několik knihoven atd.

Na něčem to jít nemusí, třeba to vyžaduje zvláštní volby pro GCC a/nebo Make.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi