Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: automatycke prihlasenie do wifi (wi-fi) siete  (Přečteno 1562 krát)

Peterx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 403
automatycke prihlasenie do wifi (wi-fi) siete
« kdy: 07 Července 2008, 20:36:20 »
Mam Ubuntu 8.04, prave som ho preinstaloval. Na starom systeme som mal ulozene heslo pre wifi v Passwords and Encription keys. Nasledne som si niekde kde sa nastavuju prava nastavil aby si to nepytalo heslo k tomu aby mohol pouzit to ulozene heslo... No teraz to nikde neviem naist....

A este malickost, podarilo sa mi dat prec tu ikonku napravo hore kde mi zobrazovalo pripojenie, ako to dam spat?
« Poslední změna: 07 Července 2008, 23:57:51 od Peterx »

Pepe999

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 775
Re: automatycke prihlasenie do wifi (wi-fi) siete
« Odpověď #1 kdy: 08 Července 2008, 01:42:04 »
Mam Ubuntu 8.04, prave som ho preinstaloval. Na starom systeme som mal ulozene heslo pre wifi v Passwords and Encription keys. Nasledne som si niekde kde sa nastavuju prava nastavil aby si to nepytalo heslo k tomu aby mohol pouzit to ulozene heslo... No teraz to nikde neviem naist....

A este malickost, podarilo sa mi dat prec tu ikonku napravo hore kde mi zobrazovalo pripojenie, ako to dam spat?
Pro wifi doporucuju WICD
http://wicd.sourceforge.net/download.php
jako network managera, odinstaluje default network-manager-gnome a az potom nainstaluje samotnej program. Hesla by se ale mely ukladat automaticky i v network-manageru. Pokud to z nejakeho duvodu nejde, staci ulozit cele nastaveni. Co se tyce te ikony pripojeni, tak by mozna stacilo kliknout pravym na horni listu a pridat na panel network monitor..

Peterx

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 403
Re: automatycke prihlasenie do wifi (wi-fi) siete
« Odpověď #2 kdy: 08 Července 2008, 08:20:18 »
Dik vyskusam to. No uz mi to heslo nepyta, ale neviem ako sa mi to podarilo. Ono to nepytalo heslo k wifi, ale k tomu aby mohol pouzit ulozene heslo. Na ten panel som uz dosiel, bola to ikonka NOTIFICATIONS.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.