Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problém s myší  (Přečteno 1781 krát)

bretik.cz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 29
  • Jo Ostrava a linux, to je moje :)
Problém s myší
« kdy: 24 Listopadu 2009, 22:01:26 »
Ahoj mám problém s myší při stisknutí jakého kloli tlačítka na myši se najednou dívám do země !! Co mám nastavit, nebi jak to mám zprovoznit aby to jelo normálně ?
Používám Linux Mint, začal jsem s PCLinuxOS, dále Mandriva Linux, Kubuntu 9.10, openSUSE 11.2 + 11.3 Milestone 4, 6, Kubuntu 10.04, Linux Mint 9 Isadora, Linux Mint 10 Julia, Linux Mint 11,  Kubuntu, Ubuntu  11.10, Linux Mint 12 Lisa,

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: Problém s myší
« Odpověď #1 kdy: 24 Listopadu 2009, 23:18:51 »
Jinak v pohodě? :D
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

bretik.cz

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 29
  • Jo Ostrava a linux, to je moje :)
Re: Problém s myší
« Odpověď #2 kdy: 25 Listopadu 2009, 07:28:12 »
Tak děkuju za odpověď já v pohodě jsem, ale z tvé odpovědi usuzuje, že ty asi ne, ale pokusím se problém přiblížit, nainstaloval jsem si OpenArenu, vše běží ok, ale už v menu myš nefunguje tak jak by měla, to  jest, kyž kliknu na nějakou položku v menu, tak ji jen označím, ale nepotvrdím, a kurzor myši mi skočí do pravého dolního rohu a ve hře mi tlačítka fungují, ale když vystřelím, tak koukám do země a to samé je s přibližováním a výměnou zbraní, v systému mi myš funguje tak jak má, poraďte prosím.
Používám Linux Mint, začal jsem s PCLinuxOS, dále Mandriva Linux, Kubuntu 9.10, openSUSE 11.2 + 11.3 Milestone 4, 6, Kubuntu 10.04, Linux Mint 9 Isadora, Linux Mint 10 Julia, Linux Mint 11,  Kubuntu, Ubuntu  11.10, Linux Mint 12 Lisa,

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1079
    • Lords Of Tech
Re: Problém s myší
« Odpověď #3 kdy: 07 Března 2010, 13:30:08 »
Ahoj mám problém s myší při stisknutí jakého kloli tlačítka na myši se najednou dívám do země !! Co mám nastavit, nebi jak to mám zprovoznit aby to jelo normálně ?

Prepáč, ale ako z tohto mohol niekto presne usúdiť, s akou hrou máš problém, čo máš za stroj, ktorú verziu Ubuntu používaš a napísať ti presný návod, ako to rozchodiť?

Tak děkuju za odpověď já v pohodě jsem, ale z tvé odpovědi usuzuje, že ty asi ne, ale pokusím se problém přiblížit....

Opäť prepáč, ale za človeka v pohode by som ťa po tomto nepovažoval už vôbec... a ten problém si mohol priblížiť už skôr.
Taktiež by som napísal, čo za verziu OpenAreny používaš a najskôr sa pozrel na fóra tej dotyčnej hry. Vývojári Ubuntu nemôžu ručiť za fungovanie všetkých hier na Ubuntu, keďže sa na hre samotnej nepodieľajú.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

El Lukaso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Problém s myší
« Odpověď #4 kdy: 07 Března 2010, 16:53:26 »
bretik.cz bude mít asi stejný problém jako já - http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,45051.0.html

Mě to dělá u většiny her ve fullscreenu úplně to samé, tudíž by bylo uvádět verzi hry nošením dříví do lesa. Problém nebude zřejmě v konkrétní hře.
Nejrychlejší způsob jak se zbavit problémů je vyřešit je.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1079
    • Lords Of Tech
Re: Problém s myší
« Odpověď #5 kdy: 07 Března 2010, 19:45:41 »
Lenže ani ľudia, čo radia tuná na fóre nie sú jasnovidci a len preto, že mne OpenArena a Urban Terror funguje dobre, mám tvrdiť, že tak funguje všetkým a že návody na ich sprevádzkovanie sú nosením uhlia do Sheffieldu?
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

El Lukaso

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Problém s myší
« Odpověď #6 kdy: 08 Března 2010, 18:24:16 »
Lenže ani ľudia, čo radia tuná na fóre nie sú jasnovidci a len preto, že mne OpenArena a Urban Terror funguje dobre, mám tvrdiť, že tak funguje všetkým a že návody na ich sprevádzkovanie sú nosením uhlia do Sheffieldu?

No dobrá, máš pravdu, jen sem v tom viděl podle toho co napsal bretik.cz určitou podobnost.
Nejrychlejší způsob jak se zbavit problémů je vyřešit je.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.