Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Counter Strike 1.6 zvuk, sekání  (Přečteno 1668 krát)

Gorgio

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
Counter Strike 1.6 zvuk, sekání
« kdy: 10 Června 2011, 00:02:33 »
Zdarek,
mam problem s CSkem 1.6. Mam Ubuntu 10.10, Gnome 2.32, Wine 1.2.3

Když mam nastavene v konfiguraci wine ovladač zvuku ALSA, tak zvuk v CSku funguje, menu běží plynule ale jakmile založím hru, tak se hrozně zaseká a čekám třeba 20sec než se označí tlač. na ktere najedu myší :D Prostě se to hrozně seká a laguje (neobjevi se ani text v uvodni obrazovce vstoupeni do hry).

Naopak když vyzkouším ovladač OOS, tak CSko běží krásně plynule bez sekání, ale prozměnu nejde vubec zvuk.

U všech ostatních ovladačů je stejný problém jako u ALSY.

Nastavení Wine Zvuk:
HW akcelerace - plná
Vzorkování - 16000
Počet bitů na vzorek - 8

- zkoušel sem přenastavovat jak HW akceleraci tak vzorkovani i počet bitů a výsledek je furt stejný.
- ještě jsem si všiml, že nejde v te založce zvuk ani Test zvuku ani Ovladaci panel

Díky za rady (pokud nějaké máte) :)

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: Counter Strike 1.6 zvuk, sekání
« Odpověď #1 kdy: 16 Června 2011, 22:32:45 »
16kHz a 8 bitů, to je dost hrozný, to není ani analogová kazeta. Podle mě to zbytečně přepočítává, nastav 44,1 a 16bitů s emulací, ovladač Alsa. Oss bylo od X-té verze ve Wine zrušeno a alsa ho jaksi emuluje, či co. Ale ty používáš stabilní verzi, v které by OSS ještě fungovat mělo. Pokud ti zvuk neběží, některý hry mají vlastní konfiguráky, kde se to dá, nebo možná musí přenastavit.
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Counter Strike 1.6 zvuk, sekání
« Odpověď #2 kdy: 16 Června 2011, 22:48:11 »
Radšej daj emulovať ten zvuk. Neviem teraz či je to tam takto tá druhá možnosť ale iba tak mi fungovalo AoE so zvukom...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.