Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ošklivě zacyklená adresářová cesta [vyřešeno reinstalem]  (Přečteno 1348 krát)

Víček

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Dobrý den, po nějaké době jsem si pořídil nový notebook a protože má výborný výkon, rozhodl jsem se na něj nainstalovat WinXP, abych mohl hrát. Když jsem ze svého starého notebooku kopíroval celý home na nový notebook vyskytl se nepříjemný problém. Zacyklila se mi adresářová cesta díky .gvfs, pro představu pošlu cestu k poslednímu adresáři...

Kód: [Vybrat]
D:\Shared\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4\vicek\.gvfs\shared na 192.168.10.4
Soubory v poslední úrovni adresářové struktury mají velikost 0B a nejdou smazat. Nemáte prosím někdo zkušenost s tímto problémem?
« Poslední změna: 26 Září 2008, 19:05:23 od Martin 'Želva' Malý »

yanick

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: Ošklivě zacyklená adresářová cesta
« Odpověď #1 kdy: 26 Září 2008, 12:30:00 »
Nejdu zmazat v XP?
Ak ano, tak mozno to mazes do kosa, potom by sa to dalo cakat, skus mazat priamo(Shif+Del). Alebo skus Unlocker, neviem ci pomoze, nie je urceny presne na toto, ale na nic ine som si v tejto chvili nespomenul :)

Víček

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: Ošklivě zacyklená adresářová cesta
« Odpověď #2 kdy: 26 Září 2008, 13:56:18 »
Bohužel všechny programy pro práci se soubory se zasekly díky příliš dlouhé cestě. Nechtělo se mi čekat, a tak jsem zazálohoval 100GB dat a disk zformátoval. To bylo moje řešení :D
Ostatní si dávejte pozor na .gvfs, když ho budete kopírovat pomocí samby na jinej disk, tak se vám může stát to co mě  ;)

qUAKER

  • Host
Re: Ošklivě zacyklená adresářová cesta
« Odpověď #3 kdy: 26 Září 2008, 15:00:45 »
Bohužel všechny programy pro práci se soubory se zasekly díky příliš dlouhé cestě. Nechtělo se mi čekat, a tak jsem zazálohoval 100GB dat a disk zformátoval. To bylo moje řešení :D
Ostatní si dávejte pozor na .gvfs, když ho budete kopírovat pomocí samby na jinej disk, tak se vám může stát to co mě  ;)

formát není řešení.

Víček

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: Ošklivě zacyklená adresářová cesta
« Odpověď #4 kdy: 26 Září 2008, 17:09:08 »
Bohužel všechny programy pro práci se soubory se zasekly díky příliš dlouhé cestě. Nechtělo se mi čekat, a tak jsem zazálohoval 100GB dat a disk zformátoval. To bylo moje řešení :D
Ostatní si dávejte pozor na .gvfs, když ho budete kopírovat pomocí samby na jinej disk, tak se vám může stát to co mě  ;)

formát není řešení.
jak se to vezme.. ;) pro mě to naštěstí nebyl problém

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.