Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: XMMS - špatná práce s frontou  (Přečteno 1027 krát)

makl

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 241
XMMS - špatná práce s frontou
« kdy: 03 Listopadu 2006, 23:25:29 »
Nedávno jsem vyzkoušel program XMMS na přehrávání zvukových souborů (z mnoha diskuzních fór jsem na něj slyšel samou chválu). Vše fungovalo celkem podle očekávání, ale než jsem se stačil rozkoukat (pořád si ještě svůj Linux konfiguruji a instaluji, předělávám a řeším spoustu detailů), tak mi XMMS dělá toto:
1) naplním si frontu soubory, které si chci poslechnout
2) některý z nich spustím a on se začne přehrávat
3) jakmile dohraje, tak místo zahájení přehrávání dalšího souboru se přehrávání zastaví
Prosím o radu, co jsem si kde omylem zatrhl či co, snažil jsem se projít nastavení programu ale nepřijde mi to moc přívětivé (nepoznám, co je zatržené a co odtržené a navíc se mi špatně zobrazuje diakritika (paznaky)) a navíc jsem tam nenašel nic, co bych viděl jako řešení pro mě.
"The box said that I needed to have Windows 98 or better ... so I installed Linux." --- LinuxNewbie.org
Acer TravelMate® 4672LMi, Ubuntu 7.04 Feisty Fawn

makl

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 241
XMMS - špatná práce s frontou
« Odpověď #1 kdy: 04 Listopadu 2006, 15:31:56 »
A tak už jsem to vyřešil: nejspíše jsem si někdy při práci s playlistem stisknul Ctrl+N (z WinAmpu jsem byl na tuhle klávesovou zkratku zvyklý - myslím že vymaže playlist nebo něco takového). Předpokládal jsem totiž mylně, že když je několik zkratek stejných, že asi budou i ty další - moje chyba :(
Až teď když jsem už po sté procházel nastavení XMMS, tak jsem si všiml, že mám zatrženo Volby > Nepřecházet na další skladbu.
Stejně se mi ale plete co je zatrženo a co ne, nedá se to nějak pozměnit, aby to vypadalo přívětivěji?
"The box said that I needed to have Windows 98 or better ... so I installed Linux." --- LinuxNewbie.org
Acer TravelMate® 4672LMi, Ubuntu 7.04 Feisty Fawn

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.