Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nefunkcni zapis u interni ctecky SD karet  (Přečteno 1450 krát)

lijak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Nefunkcni zapis u interni ctecky SD karet
« kdy: 13 Května 2008, 00:40:43 »
Ahoj,
mam notebook MSI PR210 a HH 32bit a nefunguje zapis na SD kartu. Zadny problem se nezobrazi, pri kopirovani se data na karte zobrazi, ale v momente odpojeni karty se veskere zmeny ztrati. Nema nekdo podobny problem? Dekuji

Rincewind

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 649
  • Na fórum jsem nezanevřel, jenom nestíhám....
Re: Nefunkcni zapis u interni ctecky SD karet
« Odpověď #1 kdy: 13 Května 2008, 14:04:09 »
Ahoj,
mam notebook MSI PR210 a HH 32bit a nefunguje zapis na SD kartu. Zadny problem se nezobrazi, pri kopirovani se data na karte zobrazi, ale v momente odpojeni karty se veskere zmeny ztrati. Nema nekdo podobny problem? Dekuji

Jenom pro ujasnění - určitě kartu skutečně odpojíš (tj. pravej knoflík myši na její ikonu a vysunout/odpojit), nebo ji jen vytáhneš?

lijak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Re: Nefunkcni zapis u interni ctecky SD karet
« Odpověď #2 kdy: 13 Května 2008, 14:30:32 »
Udelal jsem par pokusu a prisel jsem na zajimavou vec. Pokud kopiruju na SD kartu z PDA, tak se zmeny nezapisou (at ji odpojim nebo vytahnu). Kdyz ale vezmu SD kartu kartu z radia, tak po odpojeni zmeny zapsane jsou. Pritom se jedna o naprosto identicke karty (A-Data 2GB) s FAT16. Podobne je tomu i u SD karet Kingston, s tim rozdilem, ze jedna z nich se nepripoji vubec (opet identicke). Ve woknech funguji bez problemu  :-\

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.