Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ultima online  (Přečteno 2051 krát)

maf!oSSi

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
Ultima online
« kdy: 30 Července 2009, 12:18:48 »
Dobrý den, nainstaloval jsem bez problémů UO:Mondains legacy, client se normálně spustí, přihlásím se do hry, vyberu postavu a v okamžiku kdy se objeví connecting to britannia tak hra spadne.. nevíte někdo co s tím?

Martyx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: Ultima online
« Odpověď #1 kdy: 30 Července 2009, 19:03:56 »
v UO na linuxu podle všeho funguje všecko...
máš spravnou verzi clienta, patchů a dalších  nutných souborů k serveru? Někdy se stává, že při prvnim nalogovani se přemažou.

qUAKER

  • Host
Re: Ultima online
« Odpověď #2 kdy: 31 Července 2009, 10:18:44 »
divný, nedávno jsem UO instaloval pod Debianem a vše bez problémů včetně nástrojů jako Razor..(brácha to hraje) - server Andaria

pajus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
  • DELL vostro 1320
Re: Ultima online
« Odpověď #3 kdy: 24 Února 2010, 19:58:31 »
Taky jsem zkousel rozjet UO pod linuxem .. ale ML se mi strasne seka.. nejake finty pro optimalizaci? :)

Martyx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: Ultima online
« Odpověď #4 kdy: 09 Března 2010, 21:23:45 »
Taky jsem zkousel rozjet UO pod linuxem .. ale ML se mi strasne seka.. nejake finty pro optimalizaci? :)
ML se ti seka? Já ho instaloval nedavno a fungovalo perfektně, kdesi cosi jsem i slyšel že ML narozdíl od AoS pry nežere cely vykon procesoru pro sebe ale jen tolik, kolik sám potřebuje. Nemáš špatně opatchovanou hru? Nemá server lagy? Z vlastní zkušenosti vím, že co server, to svoje patche, data, mapy atd. a stačí aby ti chyběla jedna blbost a z hry se stava automaticky nehratelny humus, v tomhle ohledu je to dost zavadova hra :)
Jinak všem fanouškům ultimy doporučuju si vyzkoušet novou s názvem Kingdom Reborn (no novou, dva roky je stara :-D )

pajus

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
  • DELL vostro 1320
Re: Ultima online
« Odpověď #5 kdy: 10 Března 2010, 16:20:48 »
Server lagy asi nema, a nebo ne takove velke me to jede fakt silene pomalu.
Ve VirtualBoxu jede daleko lepe nez pres Wine. (instaloval jsem to stejne - kelevar instalator :D) ve windowsech taky jede bez problemu.
Nevim cim to je nenapada me nic co by tam mohl byt za problem zkusim jeste opatchovat tedy.

Yontalcar

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 833
  • Semper fidelis
Re: Ultima online
« Odpověď #6 kdy: 10 Března 2010, 20:13:31 »
Ne, že bych to zkoušel, ale našel jsem open-source klienta:
http://www.iris2.de/index.php/Main_Page
NB: ASUS X53U - AMD Brazos E450; Debian GNU/Linux Sid amd64 (KDE 4.14)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist. - Albert Einstein

Martyx

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: Ultima online
« Odpověď #7 kdy: 11 Března 2010, 20:13:19 »
Ne, že bych to zkoušel, ale našel jsem open-source klienta:
http://www.iris2.de/index.php/Main_Page
Tenhle klient je známej už delší dobu. Jednou byl od nich i projekt na plny 3D předělání UO, ale nevim jestli uspěl.
Ale Ultimu můžeš dneska stáhnout kdekoliv zadarmo :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.