Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Infamous Chinese pirates launch Ubuntu that looks just like Windows XP  (Přečteno 1419 krát)


ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Re: Infamous Chinese pirates launch Ubuntu that looks just like Windows XP
« Odpověď #1 kdy: 28 Prosince 2009, 20:54:23 »
Mně přijde dost nablití. To musí být pořádný zabugován. Nejlepší je že každý linuxák má svou představu. Kolikrát tam na abíčka udělali třeba kopii MacOS X a dyť pořád není ono a písma není krásně naladěn. Radši buď uděláš svých představy či koupíš originální systém (MacOS, Windows atd...) Je to hezky ale jako použitelnost se určitě nehodlám. Dělám radši svých představ...
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

NoWin

  • Host
Re: Infamous Chinese pirates launch Ubuntu that looks just like Windows XP
« Odpověď #2 kdy: 28 Prosince 2009, 22:11:25 »
Mně přijde dost nablití. To musí být pořádný zabugován. Nejlepší je že každý linuxák má svou představu. Kolikrát tam na abíčka udělali třeba kopii MacOS X a dyť pořád není ono a písma není krásně naladěn. Radši buď uděláš svých představy či koupíš originální systém (MacOS, Windows atd...) Je to hezky ale jako použitelnost se určitě nehodlám. Dělám radši svých představ...
Souhlasím s Tebou, je to k zblití. Proč vlastně napodobovat jinej systém? Na co? Aby si BFU mysleli, že se jedná o skoro ten samej systém? Stačí, že M$ napodoboval OS X a Compiz Fusion, ačkoliv se mu to nepovedlo.

foto1977

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 143
Jsem stále "Linux bažant" :-)
Asus Eee1000HE + Ubuntu Netbook Remix 10.04

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Infamous Chinese pirates launch Ubuntu that looks just like Windows XP
« Odpověď #4 kdy: 04 Ledna 2010, 23:10:49 »
Zase mnoho povyku pro nic. Jediné, co asi porušili, je obšlohnutí pár ikon. Na svých stránkách píšou, že je systém založen na Ubuntu 9.10, a že je možno doinstalovat (ještě věrnější) XP theme pro snadnější přechod na Linux. Nabízejí ke stáhnutí zdarma.

Pár jejich snímků obrazovky (zajímavé jsou ty MS Office ikony) :)
http://ylmf.org/snapshot.html

Moje ukázka 


Šetřte si zvracení na lepší příležitosti  ;D
« Poslední změna: 05 Ledna 2010, 20:12:13 od arrange »
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.