Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmizel panel oken v Xfce 4.4 [vyřešeno]  (Přečteno 2372 krát)

JiMill

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Zmizel panel oken v Xfce 4.4 [vyřešeno]
« kdy: 06 Dubna 2009, 16:29:51 »
Dnes jsem si zkusil nainstalovat e16. Po instalaci mi zmizel v puvodnich Xfce panel s okny a nelze ho ani nastavovat pres Spravce nastaveni/Panel. Poradi mi nekdo, jak ho dostat zpet?
« Poslední změna: 08 Dubna 2009, 03:29:09 od kiklhorn »
Prozatim 2x VirtualBox s Ubuntu8.10. Zacal jsem na DOS6 a koncim na hruznych Vistach, dal uz neni u Mrkvosoftu cesty...

RiP

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 148
    • Richard Pastrňák
Re: Zmizel panel oken v Xfce 4.4
« Odpověď #1 kdy: 06 Dubna 2009, 18:04:38 »
Nezobrazují se panely, nebo na nich jen chybí seznam otevřených programů? V prvním případě zkuste zmáčknout Alt+F2 a spustit xfce4-panel. Ve druhém případě klikněte na panel pravým myšítkem a přidejte na něj položku Seznam úloh.

JiMill

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: Zmizel panel oken v Xfce 4.4
« Odpověď #2 kdy: 07 Dubna 2009, 08:17:11 »
To RiP: Diky za radu Alt+F2 a Xfce4-panel funguje. Ale, kde se to ztratilo, proc se to prestalo spoustet? Pokud se to bude opakovat, mam to dopsat do rc.local? Z rc.local se snazim spoustet i conky, ale nespusti se, musim ho stejne spustit z terminalu :-(   Jinak to nejdulezitejsi toto vlakno vyresilo.
Prozatim 2x VirtualBox s Ubuntu8.10. Zacal jsem na DOS6 a koncim na hruznych Vistach, dal uz neni u Mrkvosoftu cesty...

MartenP

  • Host
Re: Zmizel panel oken v Xfce 4.4
« Odpověď #3 kdy: 07 Dubna 2009, 09:16:56 »
Možná se nějak poškodilo sezení tím, žes nainstaloval to druhé prostředí. Než bych tedy něco někam vepisoval, bych nejdříve vyzkoušel prosté uložení sezení.

JiMill

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 38
Re: Zmizel panel oken v Xfce 4.4
« Odpověď #4 kdy: 07 Dubna 2009, 13:20:30 »
Diky, po manualnim spusteni panelu stacilo jen odhlaseni a prihlaseni, aby panel uz zustal, kde byval.      :-D
Prozatim 2x VirtualBox s Ubuntu8.10. Zacal jsem na DOS6 a koncim na hruznych Vistach, dal uz neni u Mrkvosoftu cesty...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.