Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zla kvalita mp3-jok  (Přečteno 1975 krát)

SAI

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Zla kvalita mp3-jok
« kdy: 15 Dubna 2008, 19:26:33 »
Nedávno som si nainštaloval Ubuntu 7,10, ale mam problém s prehrávaným pesničiek. V pozadí pesničiek totiž počuť akési škrípanie, šumenie, či čo je to. (prejavuje sa to hlavne pri basoch  a speve keď sa zvuk tak "pokovovie") Kodeky som si inštaloval normálne tak že som otvoril pesničku  a nechal som ho stiahnuť čo potreboval. Na prehrávanie som vyskúšal  Rhythmbox a Audacious tiež som to vyskúšal vo viedeo prehrávači VLC. Ale nepomohlo. Na tom istom Pc mam aj WinXP tak som skúsil nabootovat do neho a v ňom mi idú mp3 v pohode. Tiež som skúsil skonvertovať jednu mp3 (konvertoval som to v tych Xp-ckach) na ogg a tu potom pustil v ubuntu, ale tiež bol zvuk nekvalitný.

existpierre

  • Host
Re: Zla kvalita mp3-jok
« Odpověď #1 kdy: 15 Dubna 2008, 19:38:37 »
nedavno tu tusim bol podobny problem, skusal si napriklad exaile alebo amarok? su to teraz asi najprepracovanejsie prehravace (amarok je pre KDE a je lepsie) ... mozno tam ti to skripat nebude

SAI

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Zla kvalita mp3-jok
« Odpověď #2 kdy: 15 Dubna 2008, 19:57:42 »
Tak som vyskusal a exaile mi funguje bez problémov, vdaka.

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Zla kvalita mp3-jok
« Odpověď #3 kdy: 16 Dubna 2008, 11:45:40 »
Ještě mě napadlo naistaloval jsi i kodeky ubuntu restricted extras a popř. w32codes (Aplikace - Přidat/odstranit a viz. wiki zdroje medibuntu)? Ty se samy nestáhnou.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.