Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Plex media server a Twitch.tv  (Přečteno 1985 krát)

contihan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Plex media server a Twitch.tv
« kdy: 16 Června 2014, 02:29:01 »
Dobrý den,
jsem úplně čerstvý uživatel linuxu a potřebuji radu. Doma jsem si poskládal komponenty na server, nainstaloval ubuntu-server a pomalu se seznamuju. Už se mi podařilo rozchodit pár věcí, jako ssh, sambu, ajenti, media server a ftp server. Vím, že to jsou pro Vás triviální věci, ale začít se nějak musí. Všechno funguje, jak má a jsem spokojený, ale člověk chce pořád víc a vycucat maximum.

Napřed jsem 2 dny používal MediaTomb, ale ten se mi moc nelíbil a hlavně neuměl českou diakritiku. Našel jsem proto alternativu v podobě Plex Media a ten mi rozzářil oči. Při nastavování jsem si všiml, že můžu nainstalovat Twitch kanál. Myslím si, že někde při prvním nastavování byla poznámka, že kanály potřebují pro běh flash, silverlight a pak ještě jednu věc (už si nepamatuji, ale mělo to v názvu slovo "sound"). Po nainstalování twitche jsem hned hledal návody, jak nainstalovat flash. Podle mě je to jediná věc, kterou pro svůj běh potřebuje, aspoň na desktopu. Nainstaloval jsem tedy na svůj server flash a twitch stále nefunguje. Nejede to v dlna systému, kde položku twitch vidím, dokonce se proklikám až k videu, ale nejde spustit. Nic to nepíše, jen to jakoby pořád načítá. A nejede to ani přímo ve web ui. Tam to teda píše chyba (což může být lokální problém v pc, ve kterém to prohlížím, že nemá flash, ale to ještě prověřím). Nicméně bych to rád rozjel hlavně v dlna síti a proto se ptám, co můžu dělat špatně. Třeba špatně nainstalovaný flash. Nevím totiž, jestli to není problém zachytávajícího zařízení, že nemá flash, než vysílacího. Uvítám jakékoliv rady. Pokud je to neřešitelný problém, nevadí. Pořád to jistí raspberry pi.

Děkuji
« Poslední změna: 16 Června 2014, 02:30:49 od contihan »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.