Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Torrent klient se nepřipojí na tracker  (Přečteno 1660 krát)

Alesp

Torrent klient se nepřipojí na tracker
« kdy: 25 Srpna 2012, 02:51:04 »
Zdravím, mám doma torrent box s Ubuntu serverem a mám následující problém. Kvůli zasekávajícímu se routeru jsem musel přidat druhou síťovku a použít server jako router. Tudíž mám na jedné síťovce internet a na druhé lokální síť. Předtím jsem měl jen jednu síťovku a vše fungovalo, ale když jsem přidal druhou a nastavil server jako router tak mi nefungují torrenty. Konkrétně se klient nepřipojí k trackeru. Používám transmission-daemon. DHT bez problému najde seedy ale u trackerů mi vypíše "Could not connect to tracker". Občas se mi zobrazí že tracker vrátil HTTP odpověď 0, občas že je na trackeru -1 seedů a -1 peerů, a občas kolik je na trackeru seedů a kolik leechů, které si ovšem z trackeru nevezme. Skoušel jsem všechny trackery co znám včetně oficiálního trackeru ubuntu, několik torrent klientů, vypnout firewall a snad vše co mě jenom napadlo. Internet funguje, DNS funguje, CURL funguje. Na jiných počítačích v síti funguje vše bez problémů. Už jsem z toho na prášky. Ani google neví co s tím. Prosím pomozte

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.