Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zmizel vyber bezdratove site z KNetworkManagera  (Přečteno 3256 krát)

vojtulin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 71
zmizel vyber bezdratove site z KNetworkManagera
« kdy: 03 Května 2007, 17:58:17 »
cau lidi, zas mam jeden problemek. Po instalaci Kubuntu se mi v KNetworkManageru normalne ukazovala nabidka pro pripojeni bezdratovych siti. Ted z nejakeho duvodu zmizela a neni tam a ja ted nevim, jak nastavit wi-fi pripojeni kdyz mame skryte SSID a jeste chranene WPA enterprise, sifrovani TKIP, typ overeni PEAP a jeste uzivatelske jmeno a heslo. Jde to nejak nastavit z konzoly? Protoze kdyz dam upravit v KNetworkManagerovi eth1, tak muzu zadavat jen ESSID a WEP klic, coz je pro me malo. V tom menu kde se vybirala bezdratova sit se dalo nastavit i to sifrofani, ale ted to za boha nemuzu najit :( Dik za rady.

ghostrider

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
Re: zmizel vyber bezdratove site z KNetworkManagera
« Odpověď #1 kdy: 08 Října 2007, 14:51:02 »
mam ted ten samy problem v GG...

Jan.Bilek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 15
Re: zmizel vyber bezdratove site z KNetworkManagera
« Odpověď #2 kdy: 10 Ledna 2008, 14:35:18 »
Ten stejný problém, po instalaci se zobrazila nabídka sítí a po kliknutí na síť s WPA a po zadání klíče proběhlo připojení, po dalším restartu už nabídka sítí nefungovalo a Knetworkmanager hlásí "žádné aktivní zařízení", je nutné to nastavit přes konzoli a wpa_supplicant, jiné řešení jsem prozatím nenalezl tak možná kdyby věděl nějaký zdejší guru jak rozchodit knetworkmanager do funkčního stavu ( aby standardně vyhledával všechny sítě )

HW: HP 6720s, intel wifi ( restricted drivers )

Vivan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 119
Re: zmizel vyber bezdratove site z KNetworkManagera
« Odpověď #3 kdy: 15 Ledna 2008, 08:59:19 »
Mne to tiež nefunguje takže sa pripájam cez konzolu resp. cez jednoduchý skript
ktorý mám na ploche. :'(
(XUbuntu)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.