Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Anketa

Jaké televizní kanály by měla obsahovat aplikace Televize? Můžete vybírat maximálně 3 kategorie. Jedná se mi hlavně o prioritní zaměření přidávání/odebírání TV stanic.

české - ČT, Nova, Prima, Barrandov apod.
slovenské - STV, TA3 apod.
zpravodajské cizojazyčné - Euronews, BBC World News apod.
regionální - TV Vysočina, TV Brno apod.
sportovní cizojazyčné - Eurosport News apod.
jiné

Autor Téma: Televize  (Přečteno 136358 krát)

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #75 kdy: 26 Srpna 2011, 14:09:33 »
Mně už to hází error. Jde to nějak spravit?

Error ti hází VLC?

Vím, že spousta streamů teď poměrně nedávno přestala fungovat... což je poměrně nepříjemné. U některých stanic se mi podařilo najít jakž-takž náhradu, u něčeho moc ne...
Jinak přikládám "novou" verzi (i když ona je to spíš rozpracovaná verze starší). Samozřejmě tomu ještě něco chybí... ale je to přehlednější na spouštění jednotlivých stanic a i k přepínání streamů... takže to sem přikládám.
Snažil jsem se tam vytvořit také pár "pluginů" (např. pro livestation, seeon apod.), potřebují ale pro funkčnost rtmpdump.

Pokud by byl někdo ochotný a schopný hledat a najít streamy, byl bych velmi vděčen :).

Stáhnout


Poznámka:
na zapni.tv je stránka http://www.zapnitv.biz/play.php?id=9, kde je uvedeno, že stream Barandova pochází z 212.79.96.134, ovšem původní stream 212.79.96.134:něco nefunguje. Na fóru jsem se dočetl http://forum.zapni.tv/viewtopic.php?f=26&t=1243&start=15#p7320 . Umí mi to někdo vysvětlit popř. poradit jak postupovat? Hodně by to pomohlo znovu ke kvalitním zdrojům.
Další vodítko: http://forum.zapni.tv/viewtopic.php?f=26&t=773&start=210#p6353
« Poslední změna: 26 Srpna 2011, 14:16:39 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

phplus

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1426
  • MSI ATI Radeon 7860, NVIDIA GeForce GTX 650
Re: Televize
« Odpověď #76 kdy: 26 Srpna 2011, 14:39:48 »
Díky. Ono to bude spíš tou omezenou funkčností streamů, jak píšeš. Ale stáhnu a vyzkouším. Dík.

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #77 kdy: 26 Srpna 2011, 14:53:16 »
Jinak pár dalších streamů jsem teď našel na serveru tv3.sychrovnet.cz, takže to tam dopříště dodám.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

pepan_72

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: Televize
« Odpověď #78 kdy: 29 Srpna 2011, 11:10:14 »
Vedel by si to nejako spojazdnit aj s xbmc? Nejaky script na to zbastlit :) Vdaka :)
Ahoj "vmonkey"
Zprovoznil jsi tu TV s XBMC?
Dik za info

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #79 kdy: 29 Srpna 2011, 11:15:03 »
Vedel by si to nejako spojazdnit aj s xbmc? Nejaky script na to zbastlit :) Vdaka :)
Ahoj "vmonkey"
Zprovoznil jsi tu TV s XBMC?
Dik za info

Kdybych to zprovoznil, tak to sem hodím... :) Neměl jsem mnoho času, abych se XBMC nějak zabýval, ale mám pocit, že otevře normálně playlisty, ale nevím. Potřeboval bych na to nutně někoho s nainstalovaným XBMC a trochu popisem, jak tam co funguje - tj. např. struktura playlistu, příkaz na spuštění streamů apod. (tj. alespoň xbmc --help nebo něco na ten způsob).
« Poslední změna: 11 Září 2011, 15:24:33 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #80 kdy: 31 Srpna 2011, 07:32:34 »
Blogový příspěvek k verzi 0.07: http://marektyburec.blogspot.com/2011/08/televize-007.html
Odkaz na stažení je na první stránce. Pokud jste si stahovali můj poslední odkaz, tak se ta verze o moc neliší, pouze je přidáno několik streamů. Jinak chci poděkovat uživateli LEONKOSMS, uvedu ho i v aplikaci.

EDIT: Pomohlo by mi, kdyby sem většina, co si poslední verzi instaluje, napsala, jestli to funguje, a správně. Mám totiž zatím pouze jeden ohlas a to, že něco nefunguje.
« Poslední změna: 01 Září 2011, 12:31:07 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #81 kdy: 11 Září 2011, 15:22:59 »
Tak "na cestě" je další updatovaná verze, snad s podporou pro nativní streamy České televize (tím myslím streamy z jejich iVysílání) díky projektu http://xpisar.wz.cz/ctstream/ (integrace by byla hotová, pouze čekám na odpověď autora).

Jak se vám líbí nové GUI pro spouštění jednotlivých televizí? Používáte ho, nebo jste zvyklí na starý playlist ve VLC? Můžu tuto část programu odstranit (tzn. obnovení playlistu apod.)?

Jinak již zahrnuté novinky do další verze:
1) integrace projektu ctstream (bude vyžadovat libjson-perl)
2) transparentní ikonky TV stanic, některé nové přibyly
3) pokud chcete v terminálu ověřit funkčnost nějakého streamu, stačí napsat televize -c stream
4) kontrola všech spouštěných streamů u dotyčného kanálu (spuštěného přes GUI), takže se už nestane, že se otevře nefunkční stream
5) možnost nastavení velikosti cache (tedy pokud je nějaké vysílání trhané, tak ho to dost vylepší:-)
6) odebrány nefunkční streamy a přidány všechny, co jsem kde sehnal (nebo mi byly sehnány)

EDIT:
Vzhledem k existenci staršího projektu s názvem Televize (autorem je pan Písař), tak dojde k přejmenování této aplikace. Máte-li někdo nějaký nápad na nové jméno, tak napište.
Na wiki je to uvedeno jako Aplikace televize, takže pokud nebude jiný návrh, tak to bude nejschůdnější cesta.
« Poslední změna: 11 Září 2011, 20:08:37 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

dRaczek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Re: Televize
« Odpověď #82 kdy: 15 Září 2011, 09:10:02 »
Asi něco dělám špatně. Nainstaloval jsem ten yad, pak Televizi 0.07, spustím ji, naběhne mi krásný seznam stanic, ale ať klikám na co chci a kolikrát chci tak se nic neděje. Ono už při instalaci byl v Centrumu softwaru pro Ubuntu velký nápis, že program není pro váš počítač i386 nebo tak něco. VLC nainstalovaný mám.
Ohledně názvu aplikace tak my doma televizi říkáme telka, ale nevím jak moc je to rozšířený a jestli by každý hned pochopil o co jde.
Ntb Sony vgn-fz21z Acer aspire 5536 - Xubuntu 14.04 (64 bit).
Linux používám od 1. dubna 2011.

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #83 kdy: 15 Září 2011, 09:38:26 »
Asi něco dělám špatně. Nainstaloval jsem ten yad, pak Televizi 0.07, spustím ji, naběhne mi krásný seznam stanic, ale ať klikám na co chci a kolikrát chci tak se nic neděje. Ono už při instalaci byl v Centrumu softwaru pro Ubuntu velký nápis, že program není pro váš počítač i386 nebo tak něco. VLC nainstalovaný mám.
Ohledně názvu aplikace tak my doma televizi říkáme telka, ale nevím jak moc je to rozšířený a jestli by každý hned pochopil o co jde.

Nad jménem Telka by se dalo uvažovat :) . Jinak jakou máš verzi Ubuntu? A jinak máš teda asi 32bit procesor...? Kdyžtak ti pošlu přímej odkaz na správnej balík yadu a snad to bude fungovat - už je takovej problém podruhý. Bohužel mně to funguje v pořádku a nějak to nemůžu vyzkoušet někde, kde to nejede:/
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

aloisam

  • Host
Re: Televize
« Odpověď #84 kdy: 15 Září 2011, 11:40:28 »
Ahoj, mám stejný problém (krom hlášky v Centru..), poprosil bych o ten link na yad. Mám nainstalovanou verzi: 0.14.1-2+r386~webupd8~natty1.

Jinak mám taky "problém", že když dám volbu "Aktualizovat a otevřít ve VLC", trvá pekelně dlouho, než se vlc otevře. Asi je to mým připojením, ale nešlo by to udělat tak, aby se vlc "objevil" okamžitě, a pak teprve aktualizoval?

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #85 kdy: 15 Září 2011, 12:04:01 »
Ahoj, mám stejný problém (krom hlášky v Centru..), poprosil bych o ten link na yad. Mám nainstalovanou verzi: 0.14.1-2+r386~webupd8~natty1.

Jinak mám taky "problém", že když dám volbu "Aktualizovat a otevřít ve VLC", trvá pekelně dlouho, než se vlc otevře. Asi je to mým připojením, ale nešlo by to udělat tak, aby se vlc "objevil" okamžitě, a pak teprve aktualizoval?


S tím yadem je to zvláštní - asi se obrátím k nim na "podporu", protože je divné, že někomu to jede a někomu ne (resp. vypadá to, že to funguje jenom mně).
Co se týká toho obnovování playlistu pomocí televize -r, to musí proběnout dříve, než se spustí VLC, protože VLC až otevře vygenerovaný playlist. Ale pokud se streamy nemění, neměl by být problém zadat jen televize -v.

Jinak k tomu yadu ještě - mohl bys prosím ve terminálu vyzkoušet, co udělá
Kód: [Vybrat]
televize -o ČT1Pokud to otevře ČT1 (může to trvat ale pár sekund), tak je chyba v yadu, jinak musím hledat chybu u sebe.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

aloisam

  • Host
Re: Televize
« Odpověď #86 kdy: 15 Září 2011, 12:34:38 »
otevře se vlc a začne přehrávat čt1. ;)

Kód: [Vybrat]
loisa@panalois:~$ televize -o ČT1
--2011-09-15 12:32:00--  http://www.zapnitv.biz/play.php?id=249
Překládám www.zapnitv.biz… 212.80.69.80
Navazuje se spojení s www.zapnitv.biz|212.80.69.80|:80… spojeno.
HTTP požadavek odeslán, program čeká na odpověď… 301 Moved Permanently
Přesměrováno na: http://www.zapni.tv/play.php?id=249 [následuji]
--2011-09-15 12:32:00--  http://www.zapni.tv/play.php?id=249
Překládám www.zapni.tv… 212.80.69.80
Využívám existující spojení s www.zapnitv.biz:80.
HTTP požadavek odeslán, program čeká na odpověď… 200 OK
Délka: neudáno [text/html]
Ukládám do: „/home/loisa/televize/name_of_tv“

    [ <=>                                   ] 27 137      --.-K/s   za 0,05s   

2011-09-15 12:32:00 (587 KB/s) – „/home/loisa/televize/name_of_tv“ uložen [27137]

VLC media player 1.1.9 The Luggage (revision exported)
Blocked: call to unsetenv("DBUS_ACTIVATION_ADDRESS")
Blocked: call to unsetenv("DBUS_ACTIVATION_BUS_TYPE")
[0x906a914] main libvlc: Spouštím vlc s výchozím rozhraním. Použijte 'cvlc' pro spuštění bez rozhraní.
Blocked: call to setlocale(6, "")
Warning: call to srand(1315965142)
Warning: call to rand()
Blocked: call to setlocale(6, "")

(process:1368): Gtk-WARNING **: Locale not supported by C library.
Using the fallback 'C' locale.
[0x911cb6c] main playlist: stopping playback
Blocked: call to setenv("_PX_CONFIG_ORDER", "", 1)
[0x913b39c] signals interface error: signal 17 overriden (0x184f4c0)
[0x913b39c] signals interface error:  /usr/lib/libQtCore.so.4(?)[(nil)]
libdvbpsi error (PSI decoder): TS discontinuity (received 10, expected 0) for PID 0
libdvbpsi error (PSI decoder): TS discontinuity (received 10, expected 0) for PID 66
[0x913b39c] signals interface error: signal 17 overriden (0x184f4c0)
[0x913b39c] signals interface error:  /usr/lib/libQtCore.so.4(?)[(nil)]
[0x913b39c] signals interface error: signal 17 overriden (0x184f4c0)
[0x913b39c] signals interface error:  /usr/lib/libQtCore.so.4(?)[(nil)]
loisa@panalois:~$

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #87 kdy: 15 Září 2011, 12:47:26 »
Takže to vypadá opravdu na chybu v yadu. Tím výše popsaným způsobem můžete tedy, sice složitěji, přehrávat prozatím jednotlivé televize. Jinak např. pro Novu HD (tj. stanice obsahující mezeru) tam tu mezeru normálně napište.
Zejtra se na to dopoledne ještě kouknu, zkusím zjistit kde je problém. A ať už něco zjistím nebo ne, tak sem hodím to, co mám připravené do další verze. Sice to není plnohodnotná nová verze ještě, ale jsou tam aspoň odstraněny všechny nefunkční streamy, takže by všechny akce měly být rychlejší.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

dRaczek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Re: Televize
« Odpověď #88 kdy: 15 Září 2011, 14:33:32 »
Mám Ubuntu 10.10 a 32 bit počítač. Taky se mi při použití televize -o ČT1 otevře VLC a začne se přehrávat. Ještě jsem zkusil z adresáře moje_jmeno/televize spustit playlist.m3u a normálně přepínám jako postaru. Ovšem jdou jen stanice ČT, slovenské + nějaké lokální. Místo Primy a Novy je jen to demo z klfree.
Ještě další zajímavost. Zkusil jsem nainstalovat televizi na netbook s ubuntu 11.04 a po spuštění se mi ten playlist zobrazil prázdný. Teprve když jsem si z prvního počítače zkopíroval ten adresář televize tak se objevily ikonky s názvy programů. Ovšem dál je to stejné nic se neděje. A teď babo raď. ::) ;D
Ntb Sony vgn-fz21z Acer aspire 5536 - Xubuntu 14.04 (64 bit).
Linux používám od 1. dubna 2011.

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #89 kdy: 16 Září 2011, 07:06:50 »
A teď babo raď. ::) ;D
Nejsem baba, ale stejně poradím :) :D

Ještě jsem zkusil z adresáře moje_jmeno/televize spustit playlist.m3u a normálně přepínám jako postaru. Ovšem jdou jen stanice ČT, slovenské + nějaké lokální. Místo Primy a Novy je jen to demo z klfree.
No to je adresář, kde se ukládá vygenerovaný playlist. Jeho otevření se dá spustit i televize -v. Bohužel ale u některých stanic teď musím čerpat ze zdrojů, které se mění - tj. není tam stálý odkaz na stream (viz. zapnitv.biz). Takže proto ti nejde Nova např. Pokud bys chtěl aby ti šla, tak byz před každým spuštěním musel dělat to Znovu obnovit streamy (televize -r (-v)). V novém GUI to bylo řešeno o dost lépe, ale nejprve musím zjistit, proč to nejde.

Ještě další zajímavost. Zkusil jsem nainstalovat televizi na netbook s ubuntu 11.04 a po spuštění se mi ten playlist zobrazil prázdný. Teprve když jsem si z prvního počítače zkopíroval ten adresář televize tak se objevily ikonky s názvy programů. Ovšem dál je to stejné nic se neděje.
To, že se playlist GUI zobrazilo prázdné je opravdu zvláštní... Taky se na to mrknu.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #90 kdy: 16 Září 2011, 07:16:52 »
Tak chyba nalezena, už by to mělo být funkční :) . Testovací verze 0.08 je ke stažení ZDE
Novinky verze jsou zmíněny několik příspěvků nahoru...

1) integrace projektu ctstream (bude vyžadovat libjson-perl)
2) transparentní ikonky TV stanic, některé nové přibyly
3) pokud chcete v terminálu ověřit funkčnost nějakého streamu, stačí napsat televize -c stream
4) kontrola všech spouštěných streamů u dotyčného kanálu (spuštěného přes GUI), takže se už nestane, že se otevře nefunkční stream
5) možnost nastavení velikosti cache (tedy pokud je nějaké vysílání trhané, tak ho to dost vylepší:-)
6) odebrány nefunkční streamy a přidány všechny, co jsem kde sehnal (nebo mi byly sehnány)

Takže pro funkčnost streamů z iVysílání sudo apt-get install libjson-perl


Co se týče změny jména projektu, dojde k tomu, ale ještě si myslím to klidně pár týdnů zvládneme takhle (tj. možná do plnohodnotné verze 0.08)
« Poslední změna: 16 Září 2011, 07:20:24 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Televize
« Odpověď #91 kdy: 16 Září 2011, 10:14:38 »
Furt to chce po mě nějakej YAD.  :-\
A v repozitářích mám jen yada? To je to samé? Nebo kde ten YAD seberu.

dík  ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

RRRadek Neužil

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4672
Re: Televize
« Odpověď #92 kdy: 16 Září 2011, 10:16:37 »
Dobrý už to vidím... Sorry nepřečetl jsem si celé vlákno... ;)
PS: omluvte moji češtinu není to moje silná stránka, snažím se hlavně vystihnou podstatu problému. ;)

dRaczek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Re: Televize
« Odpověď #93 kdy: 16 Září 2011, 11:56:37 »
Tak vyzkoušeno a po poklikání v gui seznamu se otevře vlc a spustí daný program (nova ani prima i po použití televize -r nejde). Takže spouštění by mělo být v pořádku. Mimochodem jak se přepínají programy? Ve vlc to už pomocí šipek nejde a pokud kliknu na další televizi v gui seznamu tak se mi otevře další vlc.
Ntb Sony vgn-fz21z Acer aspire 5536 - Xubuntu 14.04 (64 bit).
Linux používám od 1. dubna 2011.

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #94 kdy: 16 Září 2011, 12:17:23 »
Tak vyzkoušeno a po poklikání v gui seznamu se otevře vlc a spustí daný program (nova ani prima i po použití televize -r nejde). Takže spouštění by mělo být v pořádku. Mimochodem jak se přepínají programy? Ve vlc to už pomocí šipek nejde a pokud kliknu na další televizi v gui seznamu tak se mi otevře další vlc.

Takže... Po kliknutí na ikonu/jméno dané televize se daná televize opravdu ve VLC spustí. Přepínání je realizováno zatím tak, že je potřeba VLC zavřít a potom znovu kliknout na jinou televizi. Jinak při kliknutí na "další skladbu" ve VLC se otevře pouze další stream stejné televize (hlavně proto, když je jeden zasekaný, tak aby byla možnost dalšího).

Pro GUI je příkaz televize -r absolutně zbytečný, stejně jako televize -v nebo televize -p. Jinak pokud nefunguje Nova, měla by fungovat Nova HD což je vlastně to samý. Ohledně primy nevím, ještě se na to kouknu.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re: Televize
« Odpověď #95 kdy: 16 Září 2011, 12:44:08 »
Takže:
Vyzkoušel bys prosím tohle? Prima by tam měla fungovat, u Novy by se mělo zobrazit něco ve smyslu že u TV stanice nemá žádné platné streamy.
Jinak než zveřejním platnou verzi 0.08 tak určitě promažu dost streamů ještě.
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

dRaczek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 53
Re: Televize
« Odpověď #96 kdy: 16 Září 2011, 14:07:55 »
Ano přesně u stanic kde není dostupný stream se objeví hláška Žádný stream není funkční. Nova HD jde i Prima. Začíná to být funkční.  :D

//Zajímavé nefunguje tu Prohlédnutí příspěvku. :-\
Ntb Sony vgn-fz21z Acer aspire 5536 - Xubuntu 14.04 (64 bit).
Linux používám od 1. dubna 2011.

Michal "Tylnesh" Kohútek

  • Administrátor fóra
  • Stálý člen
  • ******
  • Příspěvků: 1076
    • Lords Of Tech
Re:Televize
« Odpověď #97 kdy: 08 Října 2011, 11:04:18 »
Aj ja by som mal feedback: Aplikácia je super, funguje mi o mnoho lepšie ako keď som ju pred časom prvýkrát skúšal. Nefungujú však streamy Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool a Prima Love. Nova HD šlape dokonale.
https://lordsoftech.com

Registered Linux User #506395

--- Smartphone 0: Apple iPhone 11
--- Smartphone 1: OnePlus 3T - Ubuntu Touch
--- Laptop 0: Apple Macbook Air M1
--- Laptop 1: Lenovo Thinkpad X1 Carbon Gen 3
--- Workstation: Ryzen 7 2700X, RX 5700XT, 32GB RAM
--- Other: Niekolko kusov od kazdeho vydaneho variantu Raspberry Pi

vmonkey

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 230
Re:Televize
« Odpověď #98 kdy: 08 Října 2011, 11:24:14 »
Aj ja by som mal feedback: Aplikácia je super, funguje mi o mnoho lepšie ako keď som ju pred časom prvýkrát skúšal. Nefungujú však streamy Nova, Nova Cinema, Prima, Prima Cool a Prima Love. Nova HD šlape dokonale.

Díky, za každou zpětnou vazbu jsem rád:)

Ono totiž dost záleží na těch zdrojích - a zrovna ty nefunkční zmiňované zdroje jsou brané ze zapni.tv, můžeš se kouknout a vyzkoušet to tam, ale nejspíše je chyba u nich (nevylučuji ale problém např. s ověřování streamů knihovnou ffmpeg, protože se mi taky občas stane, že to jede až na poněkolikáté). Jinak samozřejmě náhradní streamy těchto stanic jsem už také našel, takže to sem třeba ještě během dneška hodim, popř. si to můžeš poopravit sám:

Spusť
Kód: [Vybrat]
sudo gedit /usr/share/televize/settings.cfg a dej najít a nahraď všechny výskyty tv3.sychrovnet a tv2.sychrovnet stringem tv5.sychrovnet (tj. prostě změníš jenom číslo toho serveru). Pokud se do toho nechceš pouštět, tak to sem stejně hodim a bude tam i nějaké další rozšíření...

EDIT:
Tak ta další předverze verze 0.8 je tady: http://ubuntuone.com/0n8Ld5bFTKlFhxmJJfCQje
Je tam přidáno/opraveno několik pluginů, opraveny streamy ze sychrovnetu...:)
« Poslední změna: 08 Října 2011, 20:16:17 od vmonkey »
Ubuntu 14.04, Acer Aspire v15 Nitro Black

Jirina

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 126
Re:Televize
« Odpověď #99 kdy: 15 Října 2011, 21:17:19 »
Taktéž chci poděkovat za bezva nápad. Program používám. Jen tak dál  :)
Dell Latitude E6400, Ubuntu 13.10 + W8.1

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.