Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Keď rozbaliť, tak úplne.  (Přečteno 1000 krát)

Horatio

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 162
  • Pomôž si človeče aj pán Boh Ti pomôže!
Keď rozbaliť, tak úplne.
« kdy: 04 Října 2010, 16:05:27 »
   Môj problém sa týka rozbaľovania skomprimovaných súborov. Pred tým,keď bolo všetko OK som rozbalil súbor,niekde som ho hodil do priečinku a tam bol pekne uložený pod nejakým menom XY v priečinku.Teraz keď rozbalím súbor,tak mi ho rozbalí úplne a všetky časti z pôvodného priečinku musím naháňať po celom PC.Stretli ste sa niekto s týmto problémom?Viete mi poradiť ako to opraviť? Ďakujem.
Greenie Linux-Ubuntu zo Slovenska
Intel(R) Pentium(R)4 CPU 2.80GHz*Abit IG 80*2024MB DDRI 400MHz*Samsung 730GB*GeForce 8600 GTS*

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Keď rozbaliť, tak úplne.
« Odpověď #1 kdy: 04 Října 2010, 16:35:22 »
   Môj problém sa týka rozbaľovania skomprimovaných súborov. Pred tým,keď bolo všetko OK som rozbalil súbor,niekde som ho hodil do priečinku a tam bol pekne uložený pod nejakým menom XY v priečinku.Teraz keď rozbalím súbor,tak mi ho rozbalí úplne a všetky časti z pôvodného priečinku musím naháňať po celom PC.Stretli ste sa niekto s týmto problémom?Viete mi poradiť ako to opraviť? Ďakujem.

Nejlepší je se ještě před rozbalením podívat, zda je to zabalená složka nebo několik různých částí, pokud je to více částí a archivátor neudělá samostatnou složku, pak je lepší ji vytvořit před rozbalením, ten archív tam přesunout a dát rozbalit.
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Horatio

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 162
  • Pomôž si človeče aj pán Boh Ti pomôže!
Re: Keď rozbaliť, tak úplne.
« Odpověď #2 kdy: 05 Října 2010, 02:58:03 »
Takže to vôbec nejde aspoň vo väčšine prípadov.Totižto,keď sú súbory vo viacerých zložkách,a to bývajú,po rozbalení už neviem čo kam patrí.Ono mi to totiž vybalí úplne zo všetkých zložiek a v tej zložke čo som vytvoril pre ten súbor je to na jednej kope ako guláš.A to doslova.Dnes,čo som si posťahoval asi 7 programov,bolo nepoužiteľných 5.Screenlety ani jeden sa nedal použiť.On keď je niečo po.... sa nedá nahradiť tým,že mu ponúknem akúsi záplatu.Skrátka,všetko mi to znehodnocuje. Naozaj potrebujem pomoc od niekoho čo aspoň tuší,že čím by to mohlo byť. Ďakujem.
Greenie Linux-Ubuntu zo Slovenska
Intel(R) Pentium(R)4 CPU 2.80GHz*Abit IG 80*2024MB DDRI 400MHz*Samsung 730GB*GeForce 8600 GTS*

Horatio

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 162
  • Pomôž si človeče aj pán Boh Ti pomôže!
Re: Keď rozbaliť, tak úplne.
« Odpověď #3 kdy: 05 Října 2010, 04:21:34 »
   Môj problém sa týka rozbaľovania skomprimovaných súborov. Pred tým,keď bolo všetko OK som rozbalil súbor,niekde som ho hodil do priečinku a tam bol pekne uložený pod nejakým menom XY v priečinku.Teraz keď rozbalím súbor,tak mi ho rozbalí úplne a všetky časti z pôvodného priečinku musím naháňať po celom PC.Stretli ste sa niekto s týmto problémom?Viete mi poradiť ako to opraviť? Ďakujem.

Nejlepší je se ještě před rozbalením podívat, zda je to zabalená složka nebo několik různých částí, pokud je to více částí a archivátor neudělá samostatnou složku, pak je lepší ji vytvořit před rozbalením, ten archív tam přesunout a dát rozbalit.
Aj keď má pred rozbalením vlastnú zložku nič to nie je platné,lebo to aj tak všetko povybaľuje na jednu kopu.Veď práve v tom je tá chyba na ktorú by som potreboval pomoc.
Greenie Linux-Ubuntu zo Slovenska
Intel(R) Pentium(R)4 CPU 2.80GHz*Abit IG 80*2024MB DDRI 400MHz*Samsung 730GB*GeForce 8600 GTS*

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Keď rozbaliť, tak úplne.
« Odpověď #4 kdy: 05 Října 2010, 11:11:23 »
Můžeš tady dát snímek obrazovky, příp. výpis z Terminálu jako ukázku, v čem je problém? Nějak se v tom popise ztrácím.
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.