Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?  (Přečteno 2531 krát)

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
V práci provádíme výzkum v oblasti webhostingu. Uvítal bych, pokud by se mi mohl na ICQ, MSN, Jabber nebo e-mail ozvat jakýkoliv živnostník neplatící DPH nebo běžný spotřebitel a mohl by v neděli odpoledne telefonicky na náklady společnosti, ve které jsem zaměstnán, zodpovědět dotazník. Celé by to bylo max. tak asi 3-4 minuty. Potřebuju znát jen vaše telefonní číslo, kde budete k zastižení, včetně mobilu.

Třetinu výtěžku z této brigády věnuji projektu Ubuntu, například budoucímu občanskému sdružení. Čím více zájemců, tím lépe. Můžete i někoho doporučit, pokud sami web nemáte.

Vojtin

  • Host
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #1 kdy: 11 Května 2007, 17:04:57 »
Tohle bych mohl brát jako SPAM, kdyby to psal uživatel, kterej je tady pár dní...

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2007, 17:09:00 »
Citace: Vojtin
Tohle bych mohl brát jako SPAM, kdyby to psal uživatel, kterej je tady pár dní...
Pokud opravdu podpoří Ubuntu, tak bychom mohli být shovívaví, ale jinak s tebou souhlasím...

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #3 kdy: 11 Května 2007, 17:26:15 »
To není reklama, že by z toho nějaká firma vydělala balík. Myslím si, že jsem toho za dva roky pro Ubuntu udělal dost, aby se na tomto fóru našli lidi s webem, kteří mají 4 minuty času a odpoví otázky do dotazníku. A pokud ne, dobře jim tak a ať si podpoří Ubuntu ze svých peněz.

Petr Merlin Vaněček

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 5057
    • Lomítkáři
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #4 kdy: 11 Května 2007, 18:03:54 »
Petre rad to podporim a klidne mi zavolej (tel. posilam v mailu obratem), ale jeste bych te rad o neco poprosil - nejsem na foru tak dlouho jako ty, pro projekt ubuntu.cz jsem toho az tak moc neudelal, takze pokud to nevezmes, neber. Puvodne jsem sem sice chtel cosi poslat, ale radeji jsem to nechal na mail.
Stiskni CTRL + W ...
80% mozku tvoří kapalina ... u některých brzdová

MiBo

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 750
  • hello world
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #5 kdy: 13 Května 2007, 13:19:28 »
:o

Petr Tomeš

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1582
    • http://www.phil.muni.cz/~ptomes/
Výzkum na využívání internetu a webových stránek - kdo má web?
« Odpověď #6 kdy: 13 Května 2007, 13:20:42 »
Tak za půl hodiny jdu do práce, díky merlinovi a dalším, a pokud ještě někdo chce přispět, tak honem.. ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.