Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dell Latitude CPx - nejde hibernace, po suspendu nejde zvuk  (Přečteno 2647 krát)

ScH0ll_kIll3r

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 75
    • ScH0ll_kIll3r píše, Linux, IT, mobily
Dobrý den, mám problém s hibernací a s probouzením na notebooku Dell Latitude CPx J650GT, kdyz tam hibernaci, je jedno jestli v power manageru nebo pres K Menu tak se notebook jakoby hibernuje ale nevypne se, musim ho vypnout rucne a potom se bootuje jako bez hibernace. Dale mam problem, ze kdyz uspim do RAMky tak po probuzeni nejede zvuk, zvukovka je zdetekovana, vsechny soupaky sou nahore ale proste to nejede. Nevíte co stím ???
Zvukovka
Kód: [Vybrat]
00:08.0 Multimedia audio controller: ESS Technology ES1983S Maestro-3i PCI Audio Accelerator (rev 10)

Jedu na čisté instalaci  Kubuntu 7.04 Feisty Fawn
« Poslední změna: 26 Ledna 2008, 20:07:59 od ScH0ll_kIll3r »
HP Omnibook 6000

Taan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: Dell Latitude CPx - nejde hibernace, po suspendu nejde zvuk
« Odpověď #1 kdy: 01 Března 2008, 22:35:47 »
ahoj, mám stejný problém, po suspendu mi nejede zvuk, ale na GG
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4800+; Gigabyte GA-MA78GM-S2H; 2 GB RAM

_teevee_

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 39
Re: Dell Latitude CPx - nejde hibernace, po suspendu nejde zvuk
« Odpověď #2 kdy: 31 Ledna 2009, 12:05:52 »
Zdravím
mám také podobný problém. Po uspání a následném probuzení nejede zvuk. Pokud pustím přehrávač, vše "hraje" jen to není slyšet. Zkoušel jsem restartovat alsu i pulseaudio ale bez výsledku. Jediné co zabere tak restart.
lspci zvukovku tez detekuje:
00:1b.0 Audio device: Intel Corporation 82801H (ICH8 Family) HD Audio Controller (rev 03)
Mám notebook Acer extensa 5220.
Za jakékoli rady a nápady budu vděčný. Pokud máte plně šlapající Ubuntu na stejném notebooku tak úplně nejvděčnější, protože mám ještě jiné problémy s uspáváním...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.