Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: mandvd jazyk atd  (Přečteno 1398 krát)

ajka.ja

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 179
    • utancovatse
mandvd jazyk atd
« kdy: 07 Prosince 2010, 17:22:09 »
Ahoj,

našla jsem tohle téma http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,10945.0.html což je přesně problém který mám, ale už tam nemůžu nic připsat. Na začátku jsem odklikla jazyk "dutch" a už s tím nehnu ani přeinstalací. Bohužel nevím, jak mám ten configurační soubor najít. Hledáním mi to nenašlo.
Taky když se ten program otevře, tak není vidět celý a nedostanu se na důležité tlačítko, které má být podle návodu dole. Velikost okna mi změnit nejde. Ach jo.

Díky za rady!

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: mandvd jazyk atd
« Odpověď #1 kdy: 07 Prosince 2010, 18:56:54 »
Když si zobrazíš skrytý soubory tak tam tu složku .mandvd vidíš ? Jestli jo tak ji smaž třeba celou.

ajka.ja

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 179
    • utancovatse
Re: mandvd jazyk atd
« Odpověď #2 kdy: 07 Prosince 2010, 20:08:52 »
jo, tu vidím, ale v ní nic není, ani když dám ctrl+h

Už jsem ji teda i vymazala, ale mandvd je stále v dutch  ::)
« Poslední změna: 07 Prosince 2010, 20:12:22 od ajka.ja »

ajka.ja

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 179
    • utancovatse
Re: mandvd jazyk atd
« Odpověď #3 kdy: 07 Prosince 2010, 20:31:30 »
Tak jazyk už vyřešen, otevřením v Krusaderu jsem našla ještě jiné soubory a ty jsem smazala a teď je to už OK. (přitom zobrazit skryté soubory normálně fajt umím, tak nevím... ;))

Ještě s tím zobrazením, ale obávám se, že to není problém manDVD, ale nějak zobrazování počítače, takže to tu asi nemá co dělat. tává se mi to u víc programů, že mají prostě větší okno, než já mám obrazovku ;D Ale u ManDVD si to navíc nemůžu nějak zmenšit nebo posouvat....

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.