Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zvuk V Ubuntu a ve Win...  (Přečteno 1182 krát)

cliford

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 25
Zvuk V Ubuntu a ve Win...
« kdy: 13 Června 2008, 13:11:41 »
NO...asi budu jedinej...ale...mám v pc X-FI kterou sem nerozběhal pod Ubuntu...a tak jedu na integrované..ALC888 bo co...opravdu sem se na to netěšil že ji budu poslouchat protže z windows ji znám ve všech směrech neposlouchatelnou...ale..v Ubuntu nevím,ale mě to přijde jakoby hrála jinak než ve win a dokonce i poslouchatelně...dokonce tak poslouchatelně, že nijak po X-Fi zatim honem rychle neplaču a to z pár důvodů...např ve výškách nedělá ža vším CSSSSS jak X-Fi...a to že i ta integrovaná ty výšky dat celkem umí,např Audacious je z ní dostal..nikdo jiný nic nepozoroval?...

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Zvuk V Ubuntu a ve Win...
« Odpověď #1 kdy: 13 Června 2008, 17:35:24 »
řeknu to takhle měl jsem možnost mít mockrát na hlavě (sluchátka Sennheiser HD212Pro/Koss Porta Pro) různé zvukovky jak v linuxu tak win a abych pravdu řekl nikdy jsem nerozeznal rodíl mezi integrovanou a slotovou zvukovkou. Myslím, že v nynější době je rozdíl mezi nimy už minimální zvláště v tom, když jí potřebujete pouze na poslech.

Další plus integrovaných zvukovek je v tom že vyrábí více, jsou mnohem více nasazované/testované.

Jinak buďte rád, za to že to jede a nemusíte to řešit;)

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Zvuk V Ubuntu a ve Win...
« Odpověď #2 kdy: 13 Června 2008, 17:37:34 »
zapomněl jsem ale jednu důležitou věc. Velký rozdíl je ovšem v kvalitách některých MP3/OGG a také v přehrávačích...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.