Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Přístupné KDE nelze vypnout  (Přečteno 1331 krát)

Hydrida13

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
Přístupné KDE nelze vypnout
« kdy: 18 Února 2016, 20:38:48 »
Spustilo se mi přístupné KDE mám ho stále v systémové části panelu, i když jsem snad tisíckrát dal ukončit.  Vždy se objeví znovu. Zkoužel jsem aktualizovat systém. Restartovat, znovu ukončit. Najít ho v nainstalovaných programech nemůžu, Protože prostě program "Přístupné KDE" tam není.
Jak se toho mám zbavit?

Hydrida13

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
Re:Přístupné KDE nelze vypnout
« Odpověď #1 kdy: 18 Února 2016, 22:47:23 »
Nevim, že jsem na něco klik abych to spustil. Jsem z toho nervózní nevim kde se ten program vzal, nemůžu o něm nic najít. neni nainstalovanej........... Je to vůbec součást linux, nebo jsem obětí nějakého hacku?

Hydrida13

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
Re:Přístupné KDE nelze vypnout
« Odpověď #2 kdy: 19 Února 2016, 06:19:43 »
Odstraněn balíček Kaccessible a už to šlo ukončit. Maličkost. Strávil jsem na tom jen cca 6 hodin.

Vůbec nevim jak mám takovýhle koniny řešit. Kdy mám hledat program kdy balíček, kde to mám hledat ? jProč se program jmenuje jinak než balíček. Jak najdu jaký  balíčky program používá. a jaký vostatní programy používaj stejnej balíček. Proč musim odstranit balíček když chci jen zakázat program?

TVL (K)Ubuntu je dobrej systém dokud se něco z neznámého důvodu nepotento, poněvadž pak se z toho můžu potento já.

MartinP11

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re:Přístupné KDE nelze vypnout
« Odpověď #3 kdy: 24 Dubna 2016, 11:50:26 »
Nevím jakou verzi máš nainstalovaný ale zkus to takhle.[img][img]/home/martin/Obrázky/Screenshot - 24.4.2016 - 11:47:00.png

Jakub Vaněk

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 752
    • Web programátora a studenta Jakuba Vaňka
Re:Přístupné KDE nelze vypnout
« Odpověď #4 kdy: 24 Dubna 2016, 11:58:30 »
Musíš ten obrázek vložit do přílohy :)
Notebook: Lenovo Thinkpad X200, Xubuntu 16.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.