Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Umi rhythmbox m3u?  (Přečteno 1769 krát)

JohnDoe

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 168
Umi rhythmbox m3u?
« kdy: 29 Dubna 2009, 23:31:19 »
Ahoj, chtel jsem si pustit nejaky m3u soubory z play.cz, ale rhythmbox to neumi. Funguje mi to jen v totemu, ale ten nemam rad :) Presvedcim nejak rhytmbox, aby mi to prehraval? Diky.
Omlouvam se za psani bez hacku a carek, ale s nimi bych to psal jeste zitra :(

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Umi rhythmbox m3u?
« Odpověď #1 kdy: 01 Května 2009, 15:18:09 »
m3u je normální texťák s odkazy ne? tak vytáhni odkaz na rádio a vlož ho jako nový rádio..
« Poslední změna: 01 Května 2009, 15:21:13 od Fracty »

JohnDoe

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 168
Re: Umi rhythmbox m3u?
« Odpověď #2 kdy: 01 Května 2009, 20:07:47 »
Jiste, to je. Poeditovat, vytahnout link na stream a ten dat do prehravace, to je vylozene uzivatelsky prijetive ::) No co, ucel sveti prostredky, ale uz vidim, kam me s takovymhle resenim posle nejakej BFU ;) Nevadilo by mi poustet hudbu z m3u v prehravaci na filmy totemem, kterym se to defaultne otevira, ale vadi mi, ze se totem na ogg streamu zasekava s chybou toku dat, vzdycky kdyz konci pisnicka (na woknech to winamp nedela). Ocekaval bych, ze by si prehravac na hudbu, coz rhythmbox bezesporu je, si ten textak precte a ne ze mu budu budu muset predcitat ;)
Omlouvam se za psani bez hacku a carek, ale s nimi bych to psal jeste zitra :(

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Umi rhythmbox m3u?
« Odpověď #3 kdy: 01 Května 2009, 20:37:32 »
no tak ono to je ještě trošku jinak, pořádně jsem to prozkoumal a už vím jak to je...
Rhythmbox m3u umí > tedy ty, které se chovají jako playlist > obsahují jednotlivé zvukové soubory...
Rhythmbox ale neumí variantu m3u Extended, která obsahuje URL odkazy na jednotlivá rádia ;) tedy, rádia si z toho musíš vytahat ručně :D (resp. Rhythmbox neumí z ničeho asi načítat odkazy na rádia, jen ručně zadávat...)

popř sed a soubor rhythmdb.xml v ~ ;) tam by jich šlo narvat více najednou ;)

JohnDoe

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 168
Re: Umi rhythmbox m3u?
« Odpověď #4 kdy: 01 Května 2009, 20:53:54 »
Diky, asi se spokojim s kopirovanium linku :) Myslel jsem, ze je rhythm box lepsi :( Jsem rad, ze aspon rhythmbox nepada na tech ogg streamech. Kdyz nekdo zvladne naprogragomavat celej prehravac, proc tam nedodela takovouhle kravinu, to mi fakt hlava nebere :-\
Omlouvam se za psani bez hacku a carek, ale s nimi bych to psal jeste zitra :(

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.