Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Empathy a facebook: "ověření selhalo"  (Přečteno 2730 krát)

Vojáček

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Škola po netu
Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« kdy: 17 Prosince 2010, 21:11:26 »
Zdravím vespolek,

Používám Ubuntu verze 10.10 x 64 a mám problém s připojením klienta Empathy na facebook. Pro připojení je potřeba zadat přezdívku. Tak tu jsem si vytvořil. Ale když ji zadám do Empathy, tak mi to hlásí, že ověření selhalo. Zkoušel jsem zadat přezdívku i s malými písmeny, ale nepomohlo to.

Nevíte někdo, kde by mohla být chyba?

Děkuji
« Poslední změna: 18 Prosince 2010, 11:18:00 od Filip Dominec »

novas33

Re: Empathy a facebook
« Odpověď #1 kdy: 18 Prosince 2010, 07:31:01 »
A jak jsi přidával účet?Protokol Facebook nebo Jabber.Když zadáváš Jabber účet pro Facebook tak stačí jenom alias@chat.facebook.com a v položce pokročilé vypnout veškeré šifrování mělo by to fungovat.
Ubuntu 18.04 LTS

Vojáček

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Škola po netu
Re: Empathy a facebook
« Odpověď #2 kdy: 18 Prosince 2010, 10:46:30 »
Tak jsem to zkusil přes ten Jabber. Zadal jsem tam toto:
Kód: [Vybrat]
JanVojacekNejedly@chat.facebook.com vypnul veškerá šifrování. Ale hlásí mi to, že ověření selhalo.

novas33

Re: Empathy a facebook
« Odpověď #3 kdy: 18 Prosince 2010, 10:54:43 »
Tak jsem to zkusil přes ten Jabber. Zadal jsem tam toto:
Kód: [Vybrat]
JanVojacekNejedly@chat.facebook.com vypnul veškerá šifrování. Ale hlásí mi to, že ověření selhalo.

Je to divný a nezkoušel jsi to v Pidginu.Na facebooku jsi si udělal uživatelské jméno???
http://www.linuxexpres.cz/aktuality/pripojeni-na-facebook-chat-pres-jabber
« Poslední změna: 18 Prosince 2010, 11:00:50 od novas33 »
Ubuntu 18.04 LTS

Vojáček

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Škola po netu
Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #4 kdy: 18 Prosince 2010, 11:54:51 »
Ano, na FCB jsem si udělal uživatelské jméno JanVojacekNejedly. Tady je adresa:
Kód: [Vybrat]
http://www.facebook.com/JanVojacekNejedly.

V Pidginu jsem to zkoušel, ale v něm mi FCB chat pernamentně padá. Běží cca 5 minut a pak mi to nahlásí, že byl odpojen a musím ho znova připojit.

Vojáček

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 102
    • Škola po netu
Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #5 kdy: 19 Prosince 2010, 10:54:01 »
Tak přes empathy to vůbec nejde. Ale vyřešil jsem to tedy přes Pidgina za pomocí XMPP protokolu a facebook už vůbec nepadá. :)

Děkuji vám za pomoc

novas33

Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #6 kdy: 19 Prosince 2010, 11:07:53 »
Jsem to blbě napsal Jabber je protokol právě XMMP tak se omlouvám jestli tě to zmátlo  :),ale stejně by to mělo jít i v Empathy aspoň mně to jde,ale hlavně že to funguje. ;D
Ubuntu 18.04 LTS

Pipkin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #7 kdy: 20 Prosince 2010, 08:05:23 »
Tak přes empathy to vůbec nejde. Ale vyřešil jsem to tedy přes Pidgina za pomocí XMPP protokolu a facebook už vůbec nepadá. :)

A jak máš tedy nastavenýho Pidgina ? Mě se ho pořád nedaří správně nastavit, i když jsem to zkoušel podle návodů na internetu. Mohl by jsi sem prosím napsat všechno nastavení účtu ?
Díky

Pipkin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #8 kdy: 20 Prosince 2010, 12:28:59 »
Tak přes empathy to vůbec nejde. Ale vyřešil jsem to tedy přes Pidgina za pomocí XMPP protokolu a facebook už vůbec nepadá. :)

A jak máš tedy nastavenýho Pidgina ? Mě se ho pořád nedaří správně nastavit, i když jsem to zkoušel podle návodů na internetu. Mohl by jsi sem prosím napsat všechno nastavení účtu ?
Díky

Já jsem ale vůl. Už jsem na to přišel. Měl jsem tam jen něco špatně nastaveno. Když jsem si to projel celé znovu podle návodu, tak to funguje ok.

Robert76

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Empathy a facebook: "ověření selhalo"
« Odpověď #9 kdy: 07 Srpna 2011, 14:41:38 »


Já jsem ale vůl. Už jsem na to přišel. Měl jsem tam jen něco špatně nastaveno. Když jsem si to projel celé znovu podle návodu, tak to funguje ok.
[/quote]
Porad tedy jak to mam nastavit?Nechci instalovat Pingina,radeji bych zustal u Empathy,abych mel pod obaleckou v liste i chat.Nejak se mi nedari pripojit fuckebook.Uz jsem zkousel i ruzne figle (Jabber) a nic.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.