Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Divne se chovajici pocitac a chybny informace o HD.  (Přečteno 664 krát)

roninn

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 193
Divne se chovajici pocitac a chybny informace o HD.
« kdy: 20 Dubna 2009, 11:03:16 »
Prosim o pomoc s vysvetlenim dvou veci se kterymi jsem se jeste nesetkal. Mam pocitac HP Vectra VL420, CPU P4 1,6 GHz, RAM 1,5 GB, grafika GF FX 5200. V pocitaci mam dva HD. Jeden 200 GB druhy 20 GB. Pokud si otevru ale Analyzator vyuziti disku, tak ten mi rika, ze mam kapacitu souboroveho systemu 406,3 GB a volneho mista mam 305,1 GB. Nevim co se tedy deje. Druha vec je, ze po vypnuti pocitace mi stale sviti zluta dioda ktera signalizuje pouzivani disku. Dale mi stale sviti zelena dioda na sitove karte (ethernet) a to i v pripade, ze pocitac odpojim od napajeni a vytahnu ethernetovy kabel. Vcera jsem to takto udelal a dnes rano stale svitila dioda HD i dioda na sitove karte. Muzete mi toto nekdo vysvetlit?

Pro poradek dodavam. Na PC je dualboot s Win,XP. Pouzivani obou systemu je v % cca 98% Ubuntu a 2% Windows. Win neni nainstalovany klasicky na C: ale na F:.

Dekuji.
« Poslední změna: 20 Dubna 2009, 11:08:48 od roninn »
Nokia N8, Xiaomi Redmi Note 3, Windows 7, Ubuntu Mate 16.04.2, Kali Linux, Dell Inspiron 17 Touch, Acer Aspire E-1 571, Dell Optiplex 755.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.