Fórum Ubuntu CZ/SK
Ostatní => Otevřená diskuze kolem Linuxu a OSS => Téma založeno: gb 28 Května 2007, 08:04:16
-
Dobrý den,
nainstaloval jsem si U704 a snažím se to tak nějak uživatelsky testovat, jak moc je to použitelné pro život a práci. Kromě jiného jsem nainstaloval JavaSun 6 a stáhnul a rozbalil instalaci eclipse s WEbTools Pluginy, allInOne instalaci (ne přes správu SW). Když jsem to následně pustil, překvapila mě rychlost s jakou to startuje a pracuje. Mám to samý ve Woknech, ale tak svížný to fakt není(tam je Java 5).
Né, že by mi to nějak vadilo. spíš by mě zajímalo jestli máte podobnou zkušenost. Nebo, kdo za to může.(Jáva 5 - 6, OS, Eclipse version)?
S pozdravem GB
-
Osobne jsem si zadneho velkeho rychlostniho rozdilu nevsiml, ale imho to bude tou java6. Jinak rychlost startu eclipse, je spis dana mnozstvim pluginu, projektu a souboru v projektech.