Fórum Ubuntu CZ/SK

Ostatní => Archiv => Téma založeno: PetrL 27 Června 2007, 15:25:04

Název: BERYL kostka
Přispěvatel: PetrL 27 Června 2007, 15:25:04
Ahoj, od včerejška jsem uživatelem Berylu. Ale nějak se mi nedaří ta kostka. Otáčet mi jde ale jenom kolem do kola a není vidět krychle jako v ukázkách na internetu. CO stím? Když se přepnu na další plochu tak tam nic není. Nevím co stím. Už jsem prolez všechny návody co se dali ZOOM mam na max. A stejne se to koleckem mysi neotaci.
Název: BERYL kostka
Přispěvatel: Jakub Lucký 27 Června 2007, 22:50:27
1) Zkuste si přenastavit kolečko myši na jinou zkratku (nejlépe klávesovou) Ta myš občas docela blbne
2) Efekty vám určitě fungují? (okýnka se vlní apod)
Název: BERYL kostka
Přispěvatel: PetrL 28 Června 2007, 08:25:03
ANo efekty fungují. KOstku jsem již vyřešil stačilo odrhat nekolik zatžítek v nastavení. Ale mám ještě jeden problém. Kapky deště ať dělám co dělám tak nejdou a v nastavení BERYL je mám povoleny. Můžemei někdo prosím zaslat screeny s nastavením svého BERYLA kde mu fungují kapky deště? muj mail laslo.petr(a)seznam.cz
Název: BERYL kostka
Přispěvatel: Marcel 'Maky' Šuška 01 Července 2007, 15:23:34
Tady je malé shrnutí včetně kapek deště: http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=11547
Název: BERYL kostka
Přispěvatel: fritzek 07 Července 2007, 12:16:14
Jeste k tem kapkam - je nutne aby graficka karta podporovala shadery(nevim presne kterou verzi). Napriklad na kartach geforce MX400 kapky nefunguji prave kvuli absenci techto shaderu. Na vetsine novejsich karet by to melo byt zprovoznitelne.