Fórum Ubuntu CZ/SK

Ostatní => Archiv => Téma založeno: Jakub Michael Ondráček 02 Července 2006, 22:15:20

Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: Jakub Michael Ondráček 02 Července 2006, 22:15:20
Zdarec mam problem: vubec nedokazu na svem PC prehrat MP3 :( ogg mi to normalne prehraje, ale MP3 ani nahodou, jen to vyhodi chybovou hlasku o kodecich, ze nejedou nebo nejsou a neprehraje se to :( prosim o radu a pripadne kde bych stahl nejake vecicky na to prehravani jako kodeky a tak moc dik ;)
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: johniez 02 Července 2006, 22:45:37
Vyhledávání nefunguje? ;)
http://wiki.ubuntu.cz/Vyhrazen%C3%A9_form%C3%A1ty
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: Jakub Michael Ondráček 02 Července 2006, 23:54:15
dekuju, snad to bude fungovat,  a ta knihovna se nachazi kde? na CD Ubuntu nebo nekde uz je nainstalovana spolecne se systemem?
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: Robert 03 Července 2006, 09:03:10
není nainstalována. postupujte podle návodu. zpřístupněte další zdroje software z internetových úložišť  (repozitářú) a pak nainstalujte potřebné knihovny.
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: mario6121 17 Července 2006, 11:50:38
muzete prosim aspon naznacit co znamena "postupujte podle navodu" - kde ten navod najdu?
......"uloziste" - co to je? kde to najdu?
.....

takovahle odpoved pro BFU nic neznamena


prosim, pokud mate na starosti tohle forum, info tu hledaji predevsim BFU, ....
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: Jan Nekvasil 17 Července 2006, 12:34:46
Zkuste se podívat na http://easyubuntu.freecontrib.org/index.html (anglicky), kde najdete snadno ovladatelný nástroj pro instalaci podpory mp3 a dalších záležitostí, které budete pravděpodobně potřebovat.
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: mario6121 17 Července 2006, 14:17:46
me se to podarilo vyresit - nevim jak, ale popsane postupy pro neco typu "pustim terminal, napisu sudo ....." mi nejak nesli (hlasilo to neco o nedostupnosti balicku)

z default balickovace jsem zkusmo nainstalil xmm.... a ejhle ono to prehrava i mp3  (puvodne jsem hledal WinAmp pro Linux)


asi jsem nasel (nevedomky nejjednodussi cestu)
Název: MP3 [vyřešeno]
Přispěvatel: romanenko 19 Července 2006, 15:08:04
pouzij automatix, mne vyresil veskere problemy s kodeky. taky sem dostal rady jako ty, kterym sem nerozumel...