Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Multimédia => Téma založeno: bixin 23 Října 2008, 08:59:43
-
Chci se zeptat na problém s touto kartou.Při zapojení koaxialu do pc se jak na monitoru počítače tak na televizi objevují pruhy,které podélně procházejí obrazovkou.Při zastrkávání koaxialu do pc lehce zajiskří.
Co se týká elektroniky jsem absolutní laik.Co jsem s trochu podobných rad vyčetl - uzemnění(mám zaplombované pc) nebo včlenit nějaký odpor.Dík za rady.
-
Tohle muze delat zapojeni pocitace do spatneho el. rozvodu - treba pres rozdvojku. Pokud to jiskri, s nejvetsi pravdepodobnosti by to mohlo bejt tim, ze jde do nulaku stava - delaji to vetsinou ty blby kulaty rozdvojky, ale i nektery prodluzovaky se setem zasuvek. Muze to bejt i vadnym kabelem - zkusil bych to prepichnout jinam. Taky to mute delat propojeni pocitace pres USB treba s tiskarnou, ktera je zapojena na jinou fazi. Moznosti je vic.