Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Instalace, aktualizace a spouštění => Téma založeno: hpeat 27 Dubna 2009, 22:42:12
-
nevim cim to ale ted me pri prechodu na 9.04 skype pri rozhovoru vytezuje procak na 100% poradite co s tim?
nasel jsem tohle ale nevim co s tim
http://forum.skype.com/index.php?showtopic=306381 (http://forum.skype.com/index.php?showtopic=306381)
-
Mne to vytezovalo procesor i v dobe, kdy jsem netelefonoval. Odinstaloval jsem v synaptiku Pulseaudio /uplne odstranil/ a od te doby jsou to 3 procenta. P.
-
a vse funguje jak ma? Normalne telefonujes?
-
Ano, samozrejme. Automaticky se spusti ALSA. Normalne hraju hudbu, striham zvuk, telefonuju atd. P.
-
kdyz chci oddelat pres synaptic pulse audio chce se odinstalovat ubuntu-desktop je to ok?
-
Všiml jsem si, že to vytěžování procáku u Skype je silně závislé na nastavení citlivosti mikrofonu v Ubuntu JJ. Snížil jsem citlivost mikrofonu tak, abych testem na Skype Call ověřil, že jsem slyšet stejně jako poslouchám a vytěžování procáku se výrazně snížilo. Nepoužívám automatické nastavení úrovní ve Skype.
-
Ano, ubuntu-desktop je mozne odinstalovat. Bez nej akorat nejde upgrade na vyssi verzi Ubuntu. Chce to pak cistou instalaci a nebo ho zase doinstalovat. P.