Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Internet a sítě => Téma založeno: jarasenk 09 Července 2009, 23:04:44
-
Dobrý den, synaptic mě nechce stáhnout flashplugin-nonfree
Instaluji balík flashplugin-nonfree.
(Čtu databázi ... nyní je nainstalováno 129781 souborů a adresářů.)
Rozbaluji flashplugin-nonfree (z .../flashplugin-nonfree_10.0.22.87ubuntu1~intre
pidl_i386.deb) ...
--2009-07-09 22:20:28-- http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/curren
t/install_flash_player_10_linux.tar.gz
Překládám fpdownload.macromedia.com...
nepodařilo se: Name or service not known.
wget: adresu počítače ''fpdownload.macromedia.com'' nelze přeložit
download failed
The Flash plugin is NOT installed.
jinak videa mě jedou normálně (stream.cz), až na youtube.com tam se mě zobrazí jenom obrázky. Na druhém PC me jede vše i když jsem instaloval všechno stejně. Ale na obou PC je net celkově pomalejší než ve win. Používám Operu ( v ff to taky nejede).
Děkuji za každou radu.
-
Hoj
No flash jsem tuhle taky řešil a na jednom se mi podařilo rozjet Flashplayer 10 od Adobe a ten je bez problémů ale mám 64bit systém a je to nějaká testovací verze na druhym kompu mi FF padá když to tam nahraju. Ale zde na foru jsem našel balíček, kde je funkční flash a takový věci a youtube stim jede. Tohle si najdi v Synapticu ubuntu-restricted-extras
GL
-
http://get.adobe.com/flashplayer/thankyou/?installer=Flash_Player_10_for_Linux_(.deb)
-
tady je kdyžtak ta 64ka http://labs.adobe.com/technologies/flashplayer10/releasenotes_64bit.html
-
Díky, Adobe pomohl.
-
Tak už jsem tu zase, opět mi nejede youtube :-[. Nic jsem neodinstalovával. Na chvilku jsem ho zprovoznil tak že jsem si stáhl flash od adobe, rozbalil ho a nakopíroval do usr/lib/opera/plugins. Netuším proč mě zase nejde. Opět prosím o pomoc.
-
ahoj, poradite me nekdo, jak mam nakopirovat plugin do teto slozky, kdyz mne to nepusti a pisenemam opravneni, ze nejsem majitelem? usr/lib/mozilla/plugins
diky
-
http://wiki.ubuntu.cz/Root%20sudo (http://wiki.ubuntu.cz/Root%20sudo)
-
ja ale jsem adminem, pri kopirovani me napise hlasku ,,chyba pri presouvani souboru:operace zamitnuta"
-
vyresil jsem to nautilusem, ale stale me nejde spustit stream