Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Hardware => Téma založeno: jakostar 27 Listopadu 2009, 22:23:56
-
Abch stáhl fotky musím jednou týdně nastartovat LIVE 7.04 a tam je vše OK. Dokonce vidí HDD, který musím v 9.10 pouštět přes spouštěč. Děkuji za radu.
-
tenhle?: http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_K750 (http://en.wikipedia.org/wiki/Sony_Ericsson_K750)
jako není to rada, ale ten mně jede furt 7.04→→→9.10 Teda zobrazení souborů na paměťové kartě, paměť telefonu jen přes bluetooth..
-
Ano ten. Wammu ho ve starších verzích na kabelu našlo ale 9.10 nějak zlobí, dokonce ani Wammu nejde nainstalovat.
-
A ta paměťová karta v něm jede?
-
Ano ten. Wammu ho ve starších verzích na kabelu našlo ale 9.10 nějak zlobí, dokonce ani Wammu nejde nainstalovat.
Skusil som teraz nainstalovat wammu a isiel bez problemov. Dokonca sa spojil aj s mojim Sony_Ericsson_K530i cez bluetooth. Kabel som neskusal.
-
Live 7.04 i 8.04 data i media najde, Wammu jsem na data nezkoušel, to ukazovalo info z telefonu.
-
a vidí ti ho gparted, nebo ten novej "Diskový nástroj"? Já to fakt prostě jen připojím kabelem a jeto.. + funguje i net přes network managera..
-
Ano Palimpsest ho vidí jako Sony Eri Memory Stick Nerozpoznaný 65 MB, oddíl 1 (FAT12 (0x01)), zaveditelný
-
mně se tam karta objeví jako Sony Eri Memory Stick Souborový systém 996 MB, Oddíl 1 (FAT16 (0x06)), tak to zkus naformátovat na fat16 jestli to nějak pomůže. Teda pokud tam máš kartu! 64MB má i vnitřní paměť. Ale tu mně to nevidí..