Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Pracovní prostředí => Téma založeno: MarkoSVK 13 Března 2010, 09:05:42
-
Ahojte, chcem sa spytat ci mozem doinstalovat kde-desktop a nespadne my systém. Lebo chcel by som používať aj KDE. A dalej ake su hlavne zmeny v prikazovej riadke.
Edit /
Os mam 9.10 :)
-
Tosnad ani nemyslíš vážně, trošku stačí zagooglit.
-
nejde mi o to ako sa to robi, to viem ale ide mi o to ci mi to nespadne. Len potrebujem vediet či je to bezpečné.
//Edit:
Tak som to nainštaloval s tym ze pouzijem prihlasovací systém gdm normalne som sa dal prihlasit na relaciu som dal KDE ale ako je ta nacitavacia obrazovka s tym pruhom tak to zamrzne a objaví sa iba kurzor.
-
Bezpecne to je, ale pokud chces mit jisotu, aby se nehadaly konfiguracni soubory, zaloz si dalsiho uzivatele, s kterym se budes prihlasovat do KDE.
-
Tak som to nainštaloval s tym ze pouzijem prihlasovací systém gdm normalne som sa dal prihlasit na relaciu som dal KDE ale ako je ta nacitavacia obrazovka s tym pruhom tak to zamrzne a objaví sa iba kurzor. :( asi si neprecital edit :) neviete ako to vyriešiť?