Fórum Ubuntu CZ/SK

Ubuntu pro osobní počítače => Obecná podpora => Téma založeno: AMDman 18 Dubna 2010, 20:20:11

Název: Instalace Ubuntu - nejde Windows
Přispěvatel: AMDman 18 Dubna 2010, 20:20:11
Nainstaloval jsem Ubuntu 9.10 podle tohoto návodu: http://wiki.ubuntu.cz/Pr%C5%AFvodce%20instalac%C3%AD a zvolil jsem možnost "Nainstalovat je vedle sebe a vybírat mezi nimi při každém spuštění" (Měl jsem tam Windows 7 a nechtěl jsem o ně přijít), tak jsem to všechno nainstaloval po restartu naskočilo menu, kde jsem si vybíral mezi Ubuntem a Windows 7, vše fungovalo, po otestování jsem si spustil Windows 7, chvíli jsem hrál a po chvíli se mi to začalo sekat tak jsem hru vypnul, zjistil jsem, že mi nejde ani internet, tak jsem restartoval PC, v nabídce jsem vybral Windows 7, začalo to načítat a po chvilce to spadlo a znova se to zrestartovalo, nefunguje nouzový režim, ani obnova, jediný co funguje je Ubuntu, zkoušel jsem přeinstalovat Windows 7, ale instalace mi vůbec nenajde Pevný disk, co s tím mám dělat ? Myslím asi, že se mi přeformátoval Pevný disk a instalace Windows ho teď nevidí, máte s tím nějaké zkušenosti, jak to znovu naformátuji ?
Název: Re: Instalace Ubuntu - nejde Windows
Přispěvatel: Šuohob 18 Dubna 2010, 20:25:13
to proc ti poprve nesel win nevypada na chybu ubuntu. Jak to myslis, nenajde pevny disk? snazis se win nainstalovat na tu samou partition, na ktere byli drive a nejde to?
Název: Re: Instalace Ubuntu - nejde Windows
Přispěvatel: AMDman 18 Dubna 2010, 20:39:16
Přesně tak, prostě jako kdyby tam nebyl.
Název: Re: Instalace Ubuntu - nejde Windows
Přispěvatel: arrange 18 Dubna 2010, 20:50:17
Jestli nikdo nepřijde s něčím kreativnějším, dej tady zatím výstup z boot_info_script (http://wiki.ubuntu.cz/boot_info_script)u.