Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Obecná podpora => Téma založeno: Blizz 14 Dubna 2011, 20:05:46
-
Dobrý den, zdá se mi, že mám sluchátka nějak hrozně potichu. Uši mám myslím v pořádku, Software je nastaven na co nejvyší hlučnost, i ten systémový "repráček" co je nahoře je nastavený na max, Není nějaká možnost jak to někde zvednout třeba o 200% víš ? Jako například v tom programu VLC media player se to dá zvednout až na 200% děkuji. :)
inak používám nejnovější Ubuntu 64bit. děkuji (zvuková karta integrovaná využívající codec Realtek ALC883)
-
Myslim, ze sa to neda, aj ja som totiz nad tymto vahal a uvazoval. A aj to som si vsimol ze zvuk mam tichsi ak si daco pustim v linuxe ako ked to pustium z windows. Jedinu moznost mas potom asi dat VLC na volume 400%, da sa to tak :)
-
Skú spozrieť aj v alsamixer! Je možné že je tam niečo nastavené nižšie a cez pulseaudio sa to neukazuje.
-
Když se klikne na ten repráček (ovládání zvuku),tak potom zvolit předvolby zvuku a všimni si,že ani při maximálním zesílení není ten posuvník úplně nahoře.Jinak jsem to také řešil a nakonec jsem dostal velmi dobrou radu,téma je tady http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,48622.0.html
-
Funguje perfektně, moc ti díky.
Hmm všiml jsem si, že jsem napsal chybné i v názvu, tak mě za to neukamenujte, díky :)
-
Na to se tady nehraje,tohle je Linuxová poradna,ne klub znalců jazyka českého jako na živě.Jinak ten první příspěvek (včetně nadpisu) můžeš normálně editovat a když už budeš v tom,doplň za to téma [Vyřešeno]