Fórum Ubuntu CZ/SK

Ubuntu pro osobní počítače => Instalace, aktualizace a spouštění => Téma založeno: pilec 22 Října 2011, 13:46:10

Název: Instalace lubuntu
Přispěvatel: pilec 22 Října 2011, 13:46:10
Dobrý den,
dostali jsme do firmy starší počítače s tím, ať na to nainstalujeme ňáký linux, zvolil jsem lubuntu pro jeho nízké systémové nároky. Spustil jsem v pohodě instalaci, která zformátovala disk a instalovala, bohužel se zasekla v polovině a nepohla se ani po 2 hodinách, tak jsem počítač restartoval s tím, že to zkusím ještě jednou, bohužel teď naskočí boot screen, potom informace o tom, že se bootuje ISOLINUX .. a pak se pc zrestartuje místo toho aby mě instalace přivítala instalační obrazovou, a tak pořád dokola. Kde může být potíž?

Děkuju
Název: Re:Instalace lubuntu
Přispěvatel: TIBOR 22 Října 2011, 14:46:25
Zrestartuje sa pri bootovani livecd alebo pri boote z toho hdd kde sa pred tym nepodarila instalacia. Skusil by som ako prve zkontrolovat iso potom livecd na chyby a potom ram.
http://wiki.ubuntu.cz/Kontrola%20MD5

P.s napis ak o aku konfiguraciu pc sa jedna.
Název: Re:Instalace lubuntu
Přispěvatel: brutus 22 Října 2011, 15:03:06
Ak to nejde nainstalovat cez live, skus alternateCD :P
Název: Re:Instalace lubuntu
Přispěvatel: jmp 22 Října 2011, 15:19:00
imho pokud se to pri instalaci tedka chova jinak nez pri prvnim pokusu (kdy se to napoprve "kouslo" a pri dalsim pokusu o instalaci uz se to ani tak daleko nedopracuje), tak se tam neco zmenilo
muj odhad je, ze odesel nejaky HW... :-(