Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Obecná podpora => Téma založeno: vanad 08 Srpna 2014, 12:58:32
-
Ve Win jsem používal vynikající editor PsPad, který suprově zvýrazňoval párové tagy a závorky. Během chvilky člověk zjistil, že mu něco chybí.
Toto mi hrozně chybí v jinak vynikajících editorech Geany a Bluefish. Geany zvýrazňuje některé složené závorky, ale jen některé a to ještě nevýraznou žlutou barvou. Nevíte někdo, jestli se dá nějak nastavit, aby aspoň jeden z nich bezproblému zvýrazňoval <> {} tak, jako PsPad? Já jsem na to nepřišel.
-
Ani jeden z nich nepoužívám ale pogůglil jsem ti aspoň nějaký barvičky aby to bylo vidět.
edit: zapoměl jsem na odkaz http://www.geany.org/Download/Extras
Já používám více méně spokojeně Netbeans ale jestli to máš jen na html tak je to trochu overkill.
-
Díky, ty doplňky pro Geany mám. Oni se zobrazují závorky, jenomže všechny. Já bych chtěl, aby se zvýraznily vždy jen ty, na které kliknu, jako v PsPadu.
-
okej, nemám s tím zkušenost tak neporadím. V netbeans to tak funguje že se zvýrazní aktuální pár závorek na kterých stojíš
-
Nemá s tím někdo zkušenosti?