Fórum Ubuntu CZ/SK
Ubuntu pro osobní počítače => Instalace, aktualizace a spouštění => Téma založeno: qvadis 14 Května 2015, 10:25:12
-
Ahoj všem, mám převodník VHS do DVD - Technaxx TX-20 se SW Honestech vhs to dvd 2.0, ale na Ubuntu mi nejde rozchodit. Upozorňuji, že jsem možná přehlédl nějakou blbost, v Linuxu začínám.
1) Wine - nainstaluju, ale spadne při načítání
2) VirtualBox - nainstaloval jsem WIN XP, v nich Honestech, po načtení mi jde zvuk ale obraz zůstává černý
3) VmWare - stejný postup jako ve Virtualbox, ale tady se mi ani USB grabber nenačte (USB povoleny, vidám je, ale nereagují)
Neřešil jste někdo už stejný problém? Dva OS se mi do počítače dávat nechtějí i když mi asi nic jiného nezbyde.
Díky za případné rady Milan
-
A nejaky jiny sw jsi zkousel?
-
Jediný jiný SW jsem zkoušel KINO, ale ten nenačte USB převodník takže nejde nahrávání a na netu jsem řádnou alternativu SW nenašel, proto právě zkouším jestli se s tím někdo nesetkal a nevyřešil to.