Fórum Ubuntu CZ/SK

Ubuntu pro osobní počítače => Hry a zábava => Téma založeno: solarjir 18 Leden 2012, 20:13:26

Název: Lord of Rings Online - problém s plynulostí
Přispěvatel: solarjir 18 Leden 2012, 20:13:26
Čaute,

přešel jsem na Ubuntu (10.04), už mě nebavilo že sem každý třetí měsíc musel přeinstalovávat Windows kvůli nějakému problému. Ať to byl vir, nebo chyba systému.

Potřeboval bych radu se hrou v nadpise. Po týdnu se mi konečně podařilo hru aspoň spustit. Ale je to strašné - to se tak seká že se to nedá hrát. Na Windows XP jsem to hrál na téměř nejnižší detaily a v pohodě. Hry vůbec nehraji, teda jenom tuto, a grafiku mám integrovanou 256 MB (ale jak říkám na xp v poho). Myslel jsem že Ubuntu využívá OpenGL tak by to mohlo jet aspon stejně jak na xp. tak nevím co s tím, jako k životu to nějak nepotřebuji ale kdyby tady byla nějaká ochotná duše co by mně poradila byl byl rád. Občas se nudím tak nemám co dělat :D Rozjíždím to přes Wine přes PyLotro.

Díky.
Název: Re:Lord of Rings Online - problém s plynulostí
Přispěvatel: Rover623 18 Leden 2012, 22:26:46
Můžeš zkusit nainstalovat to přes PlayOnLinux (nutné doinstalovat), ale Wine je pouze Windousoidní API a jako u každého takového programu je problém, že to snižuje výkon. Takže pokud ti to pod XP jelo na nejmenší detaily, tak Wine už to zpomaluje tak, že to nejde hrát